Sportas

2020.08.14 10:51

Po nutrūkusios įspūdingos „Spurs“ serijos Popovichius nepergyveno: sužaidėme geriausią sezono atkarpą

LRT.lt2020.08.14 10:51

Praėjusią naktį oficialiai tapo aišku, jog San Antonijaus „Spurs“ pirmą kartą nuo 1997-ųjų nerungtyniaus NBA atkrintamosiose varžybose, taip nutraukdami įspūdingą seriją.

Paskutines savo rungtynes NBA „burbule“ Orlande „Spurs“ 112:118 pralaimėjo Jutos „Jazz“ krepšininkams, tačiau savo likimą žinojo dar prieš rungtynes, mat jiems nepalankias pergales iškovojo Memfio „Grizzlies“ ir Fynikso „Suns“ ekipos.

Tiesa, net ir po apmaudaus sezono finišo „Spurs“ vyriausiasis treneris Greggas Popovichius liko ištikimas sau ir šmaikštavo su žiniasklaidos atstovais.

„Serija? Apie ką jūs kalbate? Ar apie seriją kažkas kalbėjo iki tol, kol ji nesibaigė? Ar tai svarbu tapo tik tada, kai ji baigėsi?“, – retoriškai klausė strategas, vėliau pabrėžęs, kad tik juokauja.

Čia pat jis pridėjo, kad suvokia serijos reikšmę kitiems, bet pats to nesureikšmina.

„Turbūt daugeliui žmonių tai reiškia daug, bet aš į praeitį per daug nesižvalgau. Tokie dalykai visiškai nesvarbūs, svarbu tai, ką darai esamuoju laiku ir kaip judi pirmyn. Per daug žvalgytis į praeitį niekada nėra gerai“, – kalbėjo specialistas.

Treneriui po pasibaigusio sezono beliko pasidžiaugti tuo, kaip jo ekipa atrodė sezono pratęsimo metu.

„Esu sužavėtas jų žaidimu. Mes praktiškai neturėjome galimybių būti atkrintamosiose, tačiau sau vėl suteikėme šansą dėl to pakovoti.

Puikiai tobulėjo jauni mūsų žaidėjai, žaidėme turbūt geriausiai per visą sezoną, tikrai tuo mėgavausi“, – pridėjo specialistas.