Sportas

2020.08.14 07:57

Istorinių rungtynių kamuolį gavęs Valančiūnas šmaikštavo: išsaugosiu jį savo vaikams

LRT.lt2020.08.14 07:57

Jonas Valančiūnas praėjusią naktį surengė fenomenalų pasirodymą ir užfiksavo pirmąjį karjeros trigubą dublį, taip pridėdamas ne tik naują įrašą savo karjeroje, bet ir padėjęs jo atstovaujamai Memfio „Grizzlies“ pratęsti sezoną ir kovą dėl vietos atkrintamosiose.

Uteniškis surinko net 26 taškus (11/17 metimai), po krepšiais sugriebė 19 kamuolių ir atliko net 12 rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama Memfio komanda be didesnių problemų 119:106 susitvarkė su Rytų konferencijos laimėtojais Milvokio „Bucks“.

Tuo tarpu patys „Grizzlies“ tęsia sezoną ir trumpoje serijoje dėl paskutinės vietos atkrintamosiose susikaus su Portlando „Trail Blazers“ krepšininkais. Memfio ekipa, norėdama žengti toliau, turės iškovoti dvi pergales paeiliui, tuo tarpu Portlando klubui pakaks vienos pergalės.

Taip pat skaitykite

Po istorinių savo rungtynių su žiniasklaida bendravęs J. Valančiūnas šmaikštavo ir savo rezultatyvių perdavimų skaičių aiškino paprastai.

„Jie (komandos draugai – LRT.lt) pataikė kelis metimus (juokiasi – LRT.lt). Žaidžiame kartu, smagu taip žaisti, dalintis kamuoliu, matyti, kaip komandos draugai pataiko metimus. Šiandien rungtynėse mums žaisti tikrai buvo smagu.

Kartu žaidėme ne tik puolime, bet ir gynyboje, padėjome vieni kitiems, jautėmės kaip vienas būrys. Kai tai nutinka, sunku yra tai sugadinti“, – pasakojo lietuvis.

Po rungtynių krepšininkas gavo ir rungtynių kamuolį. Kaip minėjo pats centras, tai bus puikus atsiminimas, kurį norėsis išsaugoti bei parodyti ir savo vaikams.

„Tai buvo mano pirmasis karjeros trigubas dublis, tikrai saugosiu šį kamuolį ir parodysiu jį savo vaikams, kad tėveliui pavyko“, – su plačia šypsena veide kalbėjo Lietuvos rinktinės narys.

Nors prieš sezono „burbule“ atnaujinimą „Grizzlies“ buvo geroje situacijoje ir atrodė, kad atkrintamosios yra ranka pasiekiamos, paskutinis etapas komandai nesusiklostė sėkmingai ir turėtas pozicijas teko užleisti.

Nepaisant to, pasak J. Valančiūno, komanda laiku susitelkė ir parodė, kad tokioje situacija geba pademonstruoti turimą charakterį.

„Esu laimingas, kad radome teisingą atsakymą. Buvome sunkioje situacijoje. Pasiduoti lengva, lengva pasakyti, kad keliaujame namo, tačiau esu laimingas, kad parodėme charakterį ir kad nevykstame namo.

Momentais buvo sunku, bet parodėme, kad esame tvirti vyrukai. Tuos neigiamus dalykus nustūmėme į praeitį, galvojome apie šias rungtynes ir mums pavyko“, – teigė jis.