Sportas

2020.08.13 11:46

Viltis Valančiūno klubui? Išsigelbėjimo rungtynėse varžovams nepadės NBA superžvaigždė

LRT.lt2020.08.13 11:46

Memfio „Grizzlies“ klubas ketvirtadienio vakarą stos į kovą su Milvokio „Bucks“ ekipa. Pergalės kaina – galimybė tęsti kovą dėl patekimo į atkrintamąsias. Susitikime pirmąją vietų Rytų konferencijoje jau užsitikrinusiai Milvokio komandai nepadės suspenduotas lyderis Giannis Antetokounmpo.

NBA suspendavo graiką už jo veiksmus dvikovoje su Vašingtono „Wizards“ klubu. Vienas geriausių lygos žaidėjų antradienį vykusiame susitikime galva trenkė vokiečiui Moritzui Wagneriui.

Teisėjai iškart pašalino G. Antekounmpo iš rungtynių, o po jų krepšininkas sulaukė ir vienerių rungtynių diskvalifikacijos.

Tokiu įvykių posūkiu bandys pasinaudoti Jono Valančiūno atstovaujama „Grizzlies“ ekipa, kuri yra užspausta į kampą.

Per sužaistas septynerias „vietų paskirstymo“ („seeding“) dvikovų „Grizzlies“ nugalėjo tik Oklahomos „Thunder“ ekipą ir ilgą laiką turėtą 8-ąją vietą užleido Portlando „Trail Blazers“ ekipa.

Negana to, pergalėmis Memfio klubą pasivijo Finikso „Suns“, o galimybių įšokti į atkrintamųjų traukinį turi ir vienu laimėjimu nuo „Grizzlies“ atsiliekanti San Antonijo „Spurs“ ekipa.

Po sužaistų „vietų paskirstymo“ rungtynių 8 ir 9-ąją vietą Vakaruose užėmusios komandos žais papildomą rungtynių seriją dėl likusio bilieto į lygos atkrintamąsias.

„Grizzlies“ patekimą į kovą dėl bilieto garantuos pergalė prie „Bucks“ arba „Suns“ ir „Spurs“ ekipų pralaimėjimai.