2020.08.08 23:59

„Barcelona“ ir „Bayern“ iškovojo paskutinius bilietus į Čempionų lygos ketvirtfinalio traukinį

LRT.lt2020.08.08 23:59

UEFA Čempionų lygoje šeštadienį sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios aštuntfinalių rungtynės. Po jų paaiškėjo visi ketvirtfinalio dalyviai, kurie tarpusavyje susikaus jau kitą savaitę.

Formalumus Miunchene išsprendė „Bayern“ komanda, kuri dar kartą be didesnių problemų įveikė Londono „Chelsea“ (4:1) ir į kitą etapą žengė bendru rezultatu 7:1.

Bavarus į priekį jau 10-ąją minutę išvedė lenkas Robertas Lewandowskis. Po 14 minučių pranašumą padidino Ivanas Perišičius. „Chelsea“ kėlinio pabaigoje sušvelnino atsilikimą, tačiau daugiau „Bayern“ prie savo vartų nebeklydo.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo Corentinas Tolisso, pasižymėjęs 76-ąją minutę. Galutinį tašką 84-ąją minutę padėjo R. Lewandowskis. Jam tai buvo jau 53-asis įvartis šiame sezone.

Fantastišką pergalę daug dramos pareikalavusioje dvikovoje pasiekė „Barcelona“. Quique Setieno auklėtiniai 3:1 įveikė „Napoli“, kurie pirmoje dvikovoje iškovojo lygiąsias 1:1.

10-ąją minutę „Barcą“ į priekį išvedė Clementas Lengletas. 23-ąją minutę magišką įvartį pelnė Lionelis Messi, o 45-ąją minutę po L. Messi uždirbto 11 m baudinio trečią komandos įvartį pasiekė Luisas Suarezas.

„Napoli“ netrukus pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau antrajame kėlinyje netikėtumų neįvyko ir „Barcelona“ džiaugėsi įtikinama pergale.

Ketvirtfinalio etape aiškios keturios poros – „Atalanta“ ir PSG, „Leipzig“ ir Madrido „Atletico“, „Lyon“ ir „Man City“, „Barcelona“ ir „Bayern“.

Ketvirtfinaliai Lisabonoje prasidės trečiadienį ir finišuos šeštadienį. Jie vyks iš vienerių rungtynių.