Sportas

2020.08.08 14:25

Legendinio Ispanijos futbolo klubo nuopuolis: „Deportivo“ kitą sezoną žais trečioje lygoje

LRT.lt2020.08.08 14:25

2000-aisiais istoriją sukūręs ir stipriausioje šalies lygoje triumfavęs La Korunjos „Deportivo“ klubas atvertė juodžiausią savo istorijos puslapį – iškrito į trečiąją šalies lygą.

Penktadienį po ilgos pertraukos surengtose paskutinėse „Segunda“ pirmenybių sezono rungtynėse „Deportivo“ įveikė „Fuenlabrada“, tačiau tai jų neišgelbėjo nuo iškritimo.

„Deportivo“ pergalę rezultatu 2:1 pasiekė pridėto laiko metu, tačiau liko 19-oje vietoje ir kitą sezoną žais trečioje šalies lygoje.

Dar 2017-18 m. sezone „La Liga“ pirmenybėse žaidęs La Korunjos klubas sumaišė kortas „Fuenlabrada“ komandai, kuri pergalės atveju galėjo išsikovoti vietą atkrintamosiose varžybose dėl bilieto į „La Liga“ pirmenybes.

Šios rungtynės turėjo įvykti dar liepos 20-ąją, tačiau „Fuenlabrada“ komandoje prieš pat rungtynes buvo pradėti masiškai fiksuoti užsikrėtimai koronavirusu.

„Fuenlabrada“ klubas ir šalies lyga sulaukė didžiulės kritikos iš Ispanijos vyriausybės. Buvo siūloma visai atšaukti dvikovą, tačiau rungtynių kaina buvo tokia svarbi, jog pagrindiniai situacijos kaltininkai pasipriešino tam, kad jos būtų atšauktos.

Į „La Liga“ pirmenybes iš „Segunda“ jau pateko du klubai – „Huesca“ bei „Cadiz“. „Real Zargoza“, „Almeria“, „Girona“ ir „Elche“ dar kovos dėl paskutinio bilieto.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt