Sportas

2020.08.08 08:36

Po vienų skaudžiausių karjeros rungtynių prabilęs Varane: pralaimėjome dėl mano kaltės

LRT.lt2020.08.08 08:36

„Atėjau čia tam, kad pasakyčiau, jog pralaimėjome dėl mano kaltės“, – po bilieto į namus pasibaigusių atsakomųjų UEFA čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių sakė Madrido „Real“ ekipos gynėjas Raphaelis Varane.

Nedovanotinai gynyboje klydęs prancūzas į savo vartus atsinešė du įvarčius, kurie ir nulėmė „Manchester City“ komandos pergalę rezultatu 2:1.

R. Varane iš vėžių išmušė zoninis „Man City“ komandos spaudimas – tiek pirmojo, tiek antrojo įvarčio metu R. Varane dėl už nugaros alsuojančių varžovų atliko nesėkmingus perdavimus vartininko link.

Po rungtynių iškart prie žiniasklaidos atstovų patraukęs R. Varane atsiprašė komandos draugų ir pripažino, kad abu įvarčiai krito dėl jo kaltės.

„Man liūdna dėl komandos draugų, jie įdėjo labai daug pastangų. Prisiimu atsakomybę dėl šios nesėkmės“, – sakė vienas iš komandos kapitonų. – Nežaidėme blogai ir tikrai buvome pasiruošę šioms rungtynėms. Klaidos tokiame lygyje kainuoja labai brangiai, dabar tiesiog negaliu paaiškinti, kaip tai atsitiko.“

„Tokie dalykai futbole gali nutikti. Iš tiesų, tai labai sunkus vakaras man asmeniškai. Turiu apie tai pamiršti, nes taip jau būna, kad kažkada suklysti. Šį kartą aš pridariau klaidų ir turiu priimti šį faktą. Aišku, labai skaudu, nes rezultatui esant 1:1 turėjome neblogus šansus pakovoti dėl kelialapio tolyn.

Esu piktas ant savęs. Reikia tvirto charakterio, kad sugebėtum grįžti dar geresnis ir stipresnis. Man tai nebus lengva naktis, esu konkurencingas vyrukas ir mes pralaimėjome dėl klaidų, kurias padariau aš“, – pridūrė R. Varane.

Madrido „Real“ sezonas po šių rungtynių oficialiai yra baigtas. Šiais metais komanda su Zinedine‘o Zidane‘u iškovojo „La Liga“ ir Ispanijos Supertaurės trofėjus.