2020.08.08 00:14

Čempionų lyga grįžo: klaidos Mančesteryje paskandino „Real“, „Juventus“ pasirodymą baigė jau aštuntfinalyje

LRT.lt2020.08.08 00:14

Penktadienį po didžiulės pertraukos į stadionus grįžo UEFA čempionų lyga – čia paaiškėjo dar dvi komandos, kurios žengė į varžybų ketvirtfinalį.

Viena tokių tapo „Manchester City“, namuose 2:1 nugalėdama Madrido „Real“ komandą ir taip serijoje triumfuodama 4:2.

Šeimininkai jau pačioje dvikovos pradžioje išsiveržė į priekį po to, kai neatidžiu varžovu žaidimu prie savo vartų pasinaudojo Raheemas Sterlingas.

Po keliolikos minučių Karimas Benzema smūgiu galva rezultatą išlygino ir intriga sugrižo. Visgi pernelyg ilgai ji neužsibuvo, mat antrajame kėlinyje ispanai suklydo dar kartą, o tiksliai mušęs Gabrielis Jesusas iš esmės atsakė į visus klausimus.

Tuo tarpu kitoje poroje užfiksuotas netikėtumas – Turino „Juventus“ namuose 2:1 laimėjo prieš Liono „Olympique“, tačiau į kitą etapą dėl įvarčio svečiuose taisyklės pateko pastarieji, mat Prancūzijoje Liono komanda laimėjo 1:0.

Smūgį, kuris jiems garantavo kelialapį toliau, Prancūzijos futbolininkai pelnė dar pirmojo kėlinio starte, kai po pražangos baudos aikštelėje nuo 11 metrų žymos įmušė Memphis Depay`us.

Kėlinio pabaigoje tokiu pat būdu rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo, po pertraukos portugalas pridėjo dar vieną įvartį, tačiau tai nuo nesėkmės jo ekipos neišgelbėjo – vienintelis svečiuose įmuštas įvartis atvėrė kelią tolyn Liono komandai.