2020.08.05 00:26

„Fulham“ gynėjo šou pratęsime garantavo klubui bilietą į kito sezono „Premier“ lygą

LRT.lt2020.08.05 00:26

Londono „Wembley“ stadione antradienio vakarą paaiškėjo paskutinio kelialapio į kito sezono Anglijos „Premier“ lygą savininkas. „Championship“ diviziono finalinėse rungtynėse Londono „Fulham“ vienuolikė po pratęsimo 2:1 (0:0) įveikė „Brentford“ ekipą.

Į aukščiausiąjį šalies futbolo divizioną „Fulham“ klubas sugrįžta po vieno sezono pertraukos. Tuo tarpu „Brentford“ futbolininkai liko per žingsnį nuo didžiausio pasiekimo komandos istorijoje.

„Championship“ lygos sezone „Brentford“ užėmė trečiąją vietą, „Fulham“ – ketvirtąją. Abi ekipos buvo surinkusios vienodai – po 81 tašką.

Kovoje dėl bilieto į „Premier“ lygą per 90 minučių nugalėtojas nepaaiškėjo, todėl komandoms teko žaisti 2 pratęsimo kėlinius po 15 minučių.

Dramatiškoje kovoje nugalėtoją nulėmė du Joe Bryano pelnyti įvarčiai.

Pirmąjį kartą gynėjas pasižymėjo iš situacijos, iš kurios neatrodė, kad įvartis tiksliu smūgiu gali būti pelnytas. J. Bryanas stojo realizuoti baudos smūgio iš beveik 40 metrų ir – didžiuliam „Fulham“ gerbėjų džiaugsmui – nuginklavo varžovų vartininką.

Antrąjį įvartį susitikime J. Bryanas pelnė po puikios kombinacijos su komandos draugu „Brentford“ klubo baudos aikštelėje. Gavęs tikslų perdavimą, 117 minutę J. Bryanas kamuolį tiksliu smūgiu pasiuntė į dešiniąją oponentų vartų pusę.

Garbės įvartį paskutinėmis susitikimo minutėmis „Brentford“ gretose pelnė Henrikas Dalsgaardas, pasižymėjęs 4-ą teisėjo pridėto laiko minutę. Susitikimo pabaigos švilpukas nuaidėjo greitai po šio įvarčio.

Kiek anksčiau tiesioginiu būdu bilietus į kito sezono „Premier“ lygą jau buvo užsitikrinusios „Leeds United“ ir „West Bromwich Albion“ vienuolikės.