Sportas

2020.08.04 19:09

Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ sugrįš į Pešičiaus eroje pamirštą treniruočių stovyklą

LRT.lt2020.08.04 19:09

Pasiruošimą naujajam sezonui rugpjūčio 15-ąją pradėsiantis Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ klubas po trejų metų pertraukos surengs treniruočių stovyklą Andorojoje, skelbia ispanų sporto gigantas „Mundo Deportivo“.

Pastarąjį kartą treniruočių stovykloje Andoroje „Barcelona“ krepšininkai dalyvavo dar 2017-aisiais, kai klubą treniravo ispanas Sito Alonso. Komandos vairą 2018-aisiais perėmus Svetislavui Pešičiui šios tradicijos buvo atsisakyta.

Kaip skelbia „Mundo Deportivo“, „Barcelona“ Andoroje treniruosis rugpjūčio 23–30 dienomis bei sužais vienerias draugiškas rungtynes. Pirmasis Š. Jasikevičiaus išbandymas draugiškų rungtynių cikle bus mačas su Andoros „MoraBanc“ klubu rugpjūčio 26 d.

Prieš sugrįžtant į Barseloną, Š. Jasikevičiaus treniruojama komanda rugpjūčio 30 d. Badalonoje išbandys jėgas su „Joventut“ krepšininkais.

Pirmoji kova dėl titulo lietuviškojo „Barcelona“ trenerių štabo lauks jau Barselonoje rugsėjo 4–6 dienomis, kai „Barcelona“ kovos dėl Katalonijos taurės su Manresos „Baxi“, Andoros „MoraBanc“ ir Badalonos „Joventut“ klubai.

Rugsėjo 12–13 d. Tenerifėje „Barcelona“ varžysis dėl Ispanijos Supertaurės. Dėl šio titulo grumsis Vitorijos „Baskonia“, Madrido „Real“ ir vietos „Iberostar“ ekipos.

Tuo tarpu Ispanijos čempionato startas yra numatytas netrukus po Supertaurės – rugsėjo 18-ąją.

Naujojo Eurolygos sezono pradžia – spalio 1-ąją.