2020.08.03 07:35

Solidus Valančiūno pasirodymas komandos į pergalę neatvedė

LRT.lt2020.08.03 07:35

Jonas Valančiūnas atnaujinto NBA sezono „burbule“ užfiksavo pirmąjį dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujamai Memfio „Grizzlies“ (32-35) iškovoti pergalės tai nepadėjo – komanda paskutinėmis mačo sekundėmis dramatiškai 106:108 pralaimėjo San Antonijaus „Spurs“ (29-36).

Beveik 28 minutes žaidęs J. Valančiūnas spėjo surinkti 13 taškų, po krepšiais sugriebti 11 atšokusių kamuolių, tačiau taip pat 4 sykius prasižengė.

„Spurs“ aikštelėje persvarą turėjo praktiškai visų rungtynių metu, o trečiojo kėlinio pabaigoje ji buvo išaugusi iki 11 taškų (85:74).

„Grizliai“ paskutinio ketvirčio pradžioje buvo pradėję artėti, tačiau „Spurs“ po kelių sėkmingai užbaigtų atakų vėl nutolo (91:80).

Tačiau čia pat sekė dar vienas sėkmingas Memfio komandos spurtas ir netrukus iš komandos deficito liko vos du taškai (92:94).

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę po tolimo metimo skirtumas ištirpo iki minimumo (101:102).

Paskutinė pusė minutės virto tikra drama – Memfio krepšininkai sugebėjo rezultatą išlyginti (106:106), o paskutinės atakos teisė atiteko „Spurs“ komandai.

Joje iniciatyvos ėmėsi DeMaras Derozanas – jis paskutinėmis sekundėmis keliais klaidinančiais judesiais išprovokavo varžovo pražangą, stojo mesti baudas, jas abi realizavo ir taip išplėšė savo komandai pergalę.

Memfio komandoje ryškiausiomis spalvomis žibėjo ekipos lyderis Ja Morantas – šis liko visai greta trigubo dublio, surinkęs 25 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir tiek pat kartų asistavęs komandos draugams.

Tuo tarpu laimėtojų komandoje sėkmingiausiai pasirodė Dejounte Murray`us, įmetęs 21 tašką ir sugriebęs 10 kamuolių.