Sportas

2020.08.02 09:49

Varžovui alkūne smogęs Darjušas: tikiuosi, kad manęs stipriai nesmerksite

LRT.lt2020.08.02 09:49

Emocijų krepšinio aikštelėje nesuvaldęs Darjušas Lavrinovičius atsiprašė už savo elgesį. Kėdainiuose vykstančioje Vasaros lygoje alkūne varžovui smogęs krepšininkas vaizdo įraše atgailavo dėl savo poelgio.

„Nelabai maloni situacija atsitiko krepšinio aikštelėje. Norėčiau nuoširdžiai atsiprašyti krepšinio gerbėjų ir Adomo (Drungilo – LRT), su kuriuo kalbėjomės. Jis, kaip sportininkas, viską supranta – emocijas ir norą laimėti. Bet toks elgesys netoleruojamas. Manau, kad jūs manęs stipriai nesmerksite ir suprasite. Einu aš save nubausti kaip nors“, – kalbėjo D. Lavrinovičius.

Incidentas įvyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai „Arotena Oaks“ komandos garbę gynęs Darjušas nesusivaldė ir alkūne smogė VDU krepšininkui į galvą.

Po šio incidento D. Lavrinovičius buvo išvarytas iš aikštės, o VDU atstovas rungtynių tęsti negalėjo dėl patirto smūgio.

Turnyro organizatoriai netrukus išleido ir oficialių pranešimą: „Bucket Summer League netoleruoja nesportinio elgesio. Rungtynių metu tarp VDU-Arotena OAKS pastarosios komandos žaidėjui Darjušui Lavrinovičiui buvo skirta diskvalifikacinė pražanga, dėl kurios, remiantis Summer Bucket Lygos nuostatomis (XI punktas), privalės sumokėti piniginę baudą ir praleisti sekančias varžybas.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt