2020.08.01 23:45

„Serie A“ sezono finišas: pakartotas rezultatyvumo rekordas ir čempionų nesėkmė

LRT.lt2020.08.01 23:45

Šį savaitgalį Italijos „Serie A“ pirmenybėse finišuoja 2019-20 metų sezonas. Šeštadienį sužaistos penkerios 38-ojo turo rungtynės, po kurių paaiškėjo galutinė pirmojo šešeto rikiuotė.

Nesėkme pirmenybes baigė čempionė Turino „Juventus“ komanda, kuri namuose be Cristiano Ronaldo 1:3 nusileido „AS Roma“ ekipai.

5-ąją minutę Gonzalo Higuainas išvedė „Juventus“ į priekį, tačiau tada svečiai atsakė trimis tiksliais smūgiais – dukart pasižymėjo Diego Perotti, o dar vieną įvartį pridėjo Nikola Kaliničius.

„Roma“ finišavo penktoje pozicijoje ir kitą sezoną žais UEFA Europos lygoje.

Kovoje dėl antros vietos Bergamo „Atalanta“ futbolininkus pranoko Milano „Inter“ klubas. Antonio Conte auklėtiniai 2:0 šventė pergalę prieš pirmenybių išsišokėlius.

Pirmasis įvartis krito pačioje susitikimo pradžioje, o pergalę 20-ąją minutę puikiu smūgiu užtvirtino Ashley Yougas.

„Atalanta“ liko trečioje vietoje, o už jos nugaros – Romos „Lazio“ ekipa, paskutinėse rungtynėse patyrusi nesėkmę 1:3 prieš „Napoli“.

Vienintelį įvartį „Lazio“ ekipai įmušė Ciro Immobile, kuriam tai buvo jau 36-asis tikslus smūgis šiame „Serie A“ sezone. Jis pakartojo prieš šešerius metus Gonzalo Higuaino užfiksuotą rezultatyvo rekordą.

C. Immobile tapo ne tik rezultatyviausiu „Serie A“, bet ir daugiausiai įvarčių visoje Europoje įmušusiu žaidėju, kuriam atiteks „Auksinis batelis“.

Dar kita dvikova baigėsi triuškinančia „AC Milan“ pergale (3:0) prieš „Cagliari“. Milano ekipa liko šeštoje vietoje ir kitą sezoną turės galimybę grįžti į Europos lygos turnyrą.