Sportas

2020.08.01 12:17

Diskvalifikacijos išvengęs „Man City“ baigė derybas dėl dviejų žaidėjų įsigijimo

LRT.lt2020.08.01 12:17

Bylą prieš UEFA laimėjęs ir kitą sezoną Čempionų lygoje dalyvausiantis „Manchester City“ klubas artimiausiu metu sulauks rimto pastiprinimo.

Anglijos žiniasklaida skelbia, kad dėl finansinių taisyklių pažeidimo baustas klubas baigia derybas dėl Nathano Ake ir Ferrano Torreso įsigijimo.

„Sky Sports“ praneša, kad „Man City“ su žaidėjais jau yra pasiekęs visišką susitarimą. Už „Bournemouth“ klube rungtyniavusį N. Ake „miestiečiai“ suplos 45 mln. eurų.

Vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis olandas praėjusiame Anglijos „Premier“ lygos sezone sužaidė 29 rungtynes ir pelnė 2 įvarčius.

Savo ruožtu komandos puolimą sustiprins 20-metis Ispanijos futbolo talentas F. Torresas, priklausantis „Valencia“ klubui.

Krašto puolėjo pozicijoje žaidžiantis ispanas su „Valencia“ turi dar metus galiojančią sutartį, todėl pastarieji, nenorėdami su žaidėju atsisveikinti už dyką, yra priversti jį parduoti jau šią vasarą.

„Man City“ ekipai F. Torreso paslaugos turėtų kainuoti apie 28 mln. eurų. Į sandorį gali būti įtraukta 10 mln. eurų premijų suma.

2017-aisiais pagrindinėje „Valencia“ komandoje debiutavęs ispanas praėjusį sezoną sužaidė 44 rungtynes ir pasižymėjo 6 įvarčiais.