2020.08.01 08:35

Prancūzijos lygos taurė – PSG futbolininkų rankose

LRT.lt2020.08.01 08:35

Penktadienį po ilgos pertraukos Prancūzijoje įvyko oficialios futbolo rungtynės. „Stade de France“ stadione vyko iš gegužės mėnesio atkeltas šalies lygos taurės („Coupe de la Ligue“) finalas, kurį po 11 metrų baudinių serijos laimėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai.

Paryžiaus ekipai iššūkį dėl trofėjaus metė „Lyon“ futbolininkai. Tiek pagrindinis, tiek pratęsimo laikas baigėsi be įvarčių (0:0), todėl komandoms santykius teko aiškintis 11 m baudinių loterijoje.

Tiek „Lyon“, tiek PSG įmušė pirmuosius penkis baudinius, tačiau su šeštuoju „Lyon“ bandymu susitvarkė PSG vartininkas Keyloras Navasas. Triumfą PSG ekipai garantavo tikslus Pablo Sarabios smūgis.

PSG klubas šį sezoną Prancūzijoje susišlavė visus įmanomus trofėjus. „Ligue 1“ pirmenybių nugalėtojų vardas jiems atiteko nutraukus sezoną.

PSG ir „Lyon“ klubams tai buvo generalinė repeticija prieš jau kitą savaitgalį atsinaujinantį UEFA čempionų lygos turnyrą.