2020.08.01 08:20

Teksaso derbyje – vienas už kitą įspūdingesni Porzingio ir Hardeno pasirodymai

kiti rezultatai
LRT.lt2020.08.01 08:20

NBA sezono pratęsimas startavo su trenksmu – įspūdingai susiklostė rungtynės tarp Dalaso „Mavericks“ (40-28) ir Hjustono „Rockets“ (41-24) komandų. Rezultatyvia kova ir pratęsimu pasižymėjęs Teksaso derbis baigėsi Hjustono ekipos pergale.

Jameso Hardeno vedama „Rockets“ komanda 153:149 (42:42, 33:43, 33:34, 31:20, 14:10) palaužė „Mavericks“ krepšininkus, kuriuos į priekį vedė Kristaps Porzingis.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei minutei, „Mavericks“ turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau jos metu sekė J. Hardeno tritaškis ir du taiklūs Roberto Covingtono baudos metimai. „Mavericks“, likus žaisti 5,2 sekundėms, pataikė vieną baudos metimą ir padidino pranašumą iki 3 taškų, tačiau tada buvo prasižengta prie J. Hardeną, kuris įmetė vieną baudos metimą, o jo antrąjį netaiklų metimą 2 taškais pavertė R. Covingtonas.

Pratęsimo metu savo pranašumą įrodė Hjustono ekipa, kurią į pergalę vedė tas pats R. Covingtono bei J. Hardeno duetas.

Net 43 minutes ant parketo praleidęs J. Hardenas iš viso nugalėtojams surinko 49 taškus (11/11 dvit., 3/9 trit., 18/21 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ gretose rezultatyviausiai sužaidė K. Porzingis, per 39 minutes surinkęs 39 taškus ir atkovojęs 16 kamuolių.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje klydęs L. Dončičius pasižymėjo trigubu dubliu: 28 taškai, 13 atkovotų kamuolių bei 10 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 39 (10/18 dvit., 10/11 baudos, 16 atk. kam.), Trey Burke’as 31 (8/10 trit.), Luka Dončičius 28 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Timas Hardaway 24 (5/8 trit.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 49 (11/11 dvit., 18/21 baudos, 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Russellas Westbrookas 31 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Danuelis House’as 20 (6/12 trit.), Benas McLemore’as (4/4 trit.) ir Robertas Covingtonas (11 atk. kam.) po 13.