2020.08.01 07:51

Rungtynių pradžioje patriukšmavęs Valančiūnas su „Grizzlies“ krito prieš „Trail Blazers“

LRT.lt2020.08.01 07:51

Jonas Valančiūnas buvo produktyvus, tačiau pražangos nulėmė tai, kad Memfio „Grizzlies“ (32-34) be lietuvio žaidė didžiąją rungtynių dalį ir oficialią NBA sezono pratęsimo dalį Orlande pradėjo pralaimėjimu.

Dėl vietos atkrintamosiose kovojanti Memfio ekipa po pratęsimo 135:140 (30:35, 30:33, 36:25, 28:31, 11:16) krito prieš Portlando „Trail Blazers“ (30-37) krepšininkus, kurie yra tiesioginiai jų varžovai.

J. Valančiūnas jau antroje kėlinio pradžioje savo sąskaitoje turėjo 16 taškų, tačiau jį iš kovos aikštėje eliminavo greitos pražangos, dėl kurių jis iš viso sužaidė vos 14 minučių.

Lietuvis per tą laiką taip pat spėjo atkovoti 4 kamuolius ir atlikti vieną rezultatyvų perdavimą. Aukštaūgis jau pirmoje mačo dalyje susirinko 3 asmenines pražangas, o visiškai iš rungtynių buvo eliminuotas ketvirtojo kėlinio pradžioje.

„Trail Blazers“ ekipą į pergalę vedė C. J. McCollumas, surinkęs 33 taškus. Damianas Lillardas pridėjo 29.

„Grizzlies“ Vakarų konferencijoje užima aštuntąją vietą. „Trail Blazers“, esantis devintoje pozicijoje, nuo jų atsilieka 2 pergalėmis.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 33 (11/15 dvit.), Damianas Lillardas 29 (9 rez. perd.), Carmelo Anthony 21, Jusufas Nurkičius 18 (9 atk. kam., 6 blk., 5 rez. perd.), Gary Trentas 17 (4/5 trit.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 33 (6/15 trit.), Ja Morantas 22 (11 rez. perd., 5 atk. kam.), Brandonas Clarke’as 21, Jonas Valančiūnas 16, Dillonas Brooksas 15.