Sportas

2020.07.31 23:33

Motiną Meksikoje lankiusiam „Formulės 1“ pilotui patvirtintas koronavirusas

LRT.lt2020.07.31 23:33

Ketvirtadienį „Formulės 1“ lenktynininkas Sergio Perezas dėl neaiškių koronaviruso testo rezultatų buvo priverstas praleisti spaudos konferenciją. „Racing Point“ pilotui buvo atliktas pakartotinis testas, kuris, kaip paaiškėjo, buvo teigiamas, skelbiama tinklalapyje f-1.lt

Tai reiškia, kad meksikietis bus priverstas praleisti artėjančio savaitgalio etapą Silverstoune. Sportininkas taip pat privalės laikytis nustatyto „Formulės-1“ reglamento ir kurį laiką praleis saviizoliacijoje.

„Esu labai nusiminęs. Tai viena iš liūdniausių dienų mano karjeroje. Įdėjome 100 procentų pastangų, kad būtume pasiruošę šio savaitgalio varžyboms. Žinojau, kad turime puikų bolidą, o komanda atliko fantastišką darbą, – tinklalapyje formula1.com cituojamas pilotas.

Man liūdna, kad tai nutiko. Kaip bebūtų, tai tik parodo, kokie visi esame pažeidžiami dėl koronaviruso. Laikausi visų FIA ir savo komandos taisyklų. Po etapo Vengrijoje su privačiu lėktuvu išskridau į Meksiką, kad pamatyčiau savo motiną, kurią buvo ištikusi didelė nelaimė. Kai tik ji paliko ligoninę, galėjau su ja pasimatyti.

Grįžau į Europą ir laikiausi visų saugumo taisyklių. Visgi virusu užsikrėčiau, nežinau kaip. Nejaučiu jokių simptomų. Tai tik parodo, kad esame pažeidžiami visi. Noriu padėkoti savo kolegoms lenktynininkams, kurie išreiškė palaikymą.“

Tai yra pirmasis F-1 pilotas, kuriam diagnozuotas COVID-19. Nepaisant to, Didžiosios Britanijos GP vyks taip, kaip ir buvo numatyta. „Racing Point“ artimiausiu metu turėtų pranešti, kas prie antrojo bolido vairo pakeis S. Perezą.

Komanda taip pat patvirtino, kad keli darbuotojai, turėję kontaktą su meksikiečiu, taip pat laikosi saviizoliacijos ir laukia pakartotinių testų.

„Racing Point“ dar nėra paskelbusi, kas lenktynėse Didžiojoje Britanijoje pakeis S. Perezą, tačiau spėjama, kad tai bus Nico Hulkenbergas.