Sportas

2020.07.31 16:55

Jasikevičiui duoklę atidavęs Landale`as: jis yra arčiausiai to, kas apibūdina „Mambos mentalitetą“

LRT.lt2020.07.31 16:55

Kauno „Žalgirio“ klube praėjusiame sezone rungtyniavęs australas Jockas Landale`as kitą sezoną kauniečių ekipai neatstovaus, tačiau metai Lietuvoje krepšininkui padarė gilų įspūdį.

Apie tai 24-erių 211 cm ūgio J. Landale`as kalbėjo kartu su kitu krepšininku E. J. Rowlandu.

„Žaisti už tokias komandas kaip Belgrado „Partizan“ ar Kauno „Žalgiris“ buvo neįtikėtina. Klubai turi skirtingo stiliaus sirgalius, bet jos abi sukurdavo pačią geriausią atmosferą, kurioje man yra tekę žaisti.

Mano tėvai buvo užsukę pasižiūrėti „Partizan“ rungtynių ir tėtis sakė, kad tai geriausia sporto varžybų atmosfera, kurioje jis yra buvęs gyvenime. Turėti tokius sirgalius buvo didžiulis pranašumas ir mes tai vertindavome kiekvieną dieną“, – pasakojo australas.

Aukštaūgis tvirtino, kad darbas „Žalgirio“ gretose su vyriausiuoju treneriu Šarūnas Jasikevičiumi buvo neeilinė patirtis.

„Manau, kad Šaras yra arčiausiai to, kas apibūdina „Mambos mentalitetą“. Iš tavęs jis kiekvieną dieną tikisi tobulo rezultato. Toks jo požiūris mane paruošė ateičiai. Jis išmokė mane būti profesionalu, padėjo suformuoti požiūrį į profesionalumą.

Tai yra dalykai, dėl kurių aš tikrai jam esu dėkingas. Iš pradžių nežinojau, ką turi daryti, kad būtum Eurolygos lygio žaidėjas. Mane buvo pribloškęs žaidimo fiziškumas, greitis bei preciziškumas. Tai buvo trys didžiausi faktoriai“, – kalbėjo krepšininkas.

Australijoje karantino laikotarpį praleidęs J. Landale`as, vos tik buvo leista, iškart grįžo į krepšinio aikštę, kurios nenori palikti.

„Mano meilė krepšiniui šios koronaviruso pandemijos metu šovė į tokias aukštumas, kuriose dar nėra buvusi. Niekada nesupratau, koks brangus man yra šis žaidimas, kol jis nebuvo iš manęs atimtas.

Pirmus du mėnesius būnant namuose net negalėjau patekti į krepšinio aikštę, nes visos jos buvo uždarytos. Dabar tiesiog nebegaliu būti pasisotinęs krepšiniui. Galiu būti aikštėje 7 dienas per savaitę“, – teigė buvęs žalgirietis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt