Sportas

2015.11.20 10:07

Naujasis „Rockets“ treneris prabilo apie D. Motiejūno sugrįžimo datą

15min.lt2015.11.20 10:07

Donatas Motiejūnas po truputį lėtai artėja prie sugrįžimo į NBA. Laikinasis „Houston Rockets“ treneris J. B. Bickerstaffas prasitarė apie galimą 25 metų lietuvio sugrįžimo į aikštę datą. „Kažkada gruodį“, – sakė 36-erių buvęs trenerio asistentas.

„Donatas dirba labai sunkiai. Jis treniruoklių salėje lankosi tris kartus per dieną. Tikimasi, kad jis grįš į aikštę kažkada gruodį. Nesu dėl to tikras“, – Hjustono radijui sakė J. B. Bickerstaffas.

Gruodžio 1-ąją lietuviui numatytas vizitas pas gydytojus. Po jo bus aiškiau, kada galima tikėtis D. Motiejūno sugrįžimo.

Tada galbūt aukštaūgiui jau bus leista prisijungti prie bendrų „Rockets“ komandos treniruočių.

Dėl nugaros traumos D.Motiejūnas nerungtyniauja jau nuo balandžio, nors buvo tikimasi, kad į rikiuotę puolėjas grįš liepą-rugpjūtį.

Grįžęs į aikštę D-Mo žais prie naujo trenerio. Iš pareigų buvo atleistas Kevinas McHale'as, treniravęs lietuvį nuo pat jo karjeros NBA pradžios.

Klubo vairą perėmė K. McHale'o asistentas J. B. Bickerstaffas, bet „Rockets“ gali pakviesti labiau patyrusį specialistą.

Be D.Motiejūno traumų kauojama „Rockets“ komanda kol kas buksuoja. Su 5 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje Hjustono ekipa rikiuojasi tik dešimta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.