Naujienų srautas

Sportas2015.11.19 18:51

Prancūzijos himnas skambės Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse

BNS 2015.11.19 18:51

Šį savaitgalį vyksiančiose Anglijos aukščiausios futbolo lygose rungtynėse skambės Prancūzijos himnas, – taip demonstruojamas solidarumas su prancūzais po teroro išpuolių Paryžiuje, ketvirtadienį pranešė rungtynių organizatoriai.

Jau antradienį, praėjus keturioms dienoms po 129 žmonių gyvybes nusinešusių teroro atakų, į draugiškas Anglijos ir Prancūzijos komandų rungtynes Vemblio stadione susirinkę futbolo sirgaliai giedojo „Marseljetę“ kartu su sportininkais.

„Atsižvelgiant į mūsų artumą ir ilgalaikę „Premier“ lygos bei Prancūzijos draugystę, „Marseljetės“ giedojimas, kaip solidarumo ir atminimo aktas, būtų teisingas dalykas“, – sakoma „Premier“ lygos vadovo Richardo Scudamore pareiškime.

„Mus labai nuliūdino ir labai šokiravo praėjusio penktadienio įvykiai Paryžiuje. Pats faktas, kad išpuoliai buvo surengti prieš žmonės, kurie mėgavosi savo kasdieninėmis laisvėmis, lankė barus, koncertus ar futbolo rungtynes, rado atgarsį tarp futbolo gerbėjų ir visos Jungtinės Karalystės visuomenėje“, – nurodoma jame.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi