2020.07.26 08:17

„Inter“ pergalė Italijoje palieka intrigą

visi rezultatai
LRT.lt2020.07.26 08:17

Nesunkią pergalę Italijos „Serie A“ čempionate iškovojo Milano „Inter“ klubas, išvykoje 3:0 sudorojęs dėl išlikimo lygoje besikaunančią „Genoa“ vienuolikę.

Toks rezultatas vis dar palieka minimalią intrigą čempionate – 76 taškus turintis „Inter“ nuo lyderių Turino „Juventus“ atsilieka keturiais, tiesa, pastarieji dar turi mačą rezerve.

„Juventus“ titulą užsitikrinti gali jau sekmadienio vakarą, jei namuose nugalės Genujos „Sampdoria“.

Tuo tarpu „Inter“, nesižvalgydami kitur, padarė tai, kas priklausė nuo jų ir be didesnių problemų laimėjo rungtynes.

Pirmajame kėlinyje svečius smūgiu galvą į priekį išvedė Romelu Lukaku, po pertraukos persvarą padvigubino sėkmingai komandos draugo perdavimą į vartus nukreipęs Alexis Sanchezas, o triuškinimą užbaigė tas pats R. Lukaku, įspūdingai vienas pats įveikęs net kelis varžovų gynėjus ir ramiai pasiuntęs kamuolį į tolimąjį vartų kampą.