Sportas

2020.07.21 13:34

Virginijus Šeškus žada grįžti į krepšinį – derybose su „Jonava“ liko priimti sprendimą

Paulius Cubera, LRT.lt2020.07.21 13:34

Sezoną nuo krepšinio trenerio darbo ilsėjęsis Prienų krepšinio klubo ilgametis treneris Virginijus Šeškus grįžta į krepšinį. LRT.lt žiniomis, kitą sezoną jis treniruos NKL klubą „Jonava“.

Kaip portalui LRT.lt sakė „Jonavos“ ekipos vadovas Vaidas Vaškevičius, V. Šeškus yra vienas iš penkių kandidatų, tačiau pripažino, kad derybos yra pažengusios.

„Patvirtinimo dar nėra, bet jis yra vienas iš penkių, su kuriais kalbėjome Dar nepasitvirtinome, parašų nesame sudėję, kaip tik važiuojame, susitiksime ir kalbėsime“, – telefonu sakė V. Vaškevičius.

Anot jo, derybos yra „netoli finišo tiesiosios, bet dar visko gali nutikti“.

53 metų V. Šeškus Prienų klube, kuris ne kartą keitė pavadinimus, su pertrauka dirbo nuo 2008 iki 2019 m. 2014–2015 m. jis ne pilną sezoną treniravo tuometį Vilniaus „Lietuvos rytą“.

2009 m. su Prienų ekipa jis laimėjo NKL, o skambiausiu pasiekimu tapo pergalė 2014 m. LKF taurės varžybose, pakeliui įveikiant tiek „Žalgirį“, tiek „Lietuvos rytą“.

Pats V. Šeškus taip pat sakė, kad dėl „Jonavos“ pasiūlymo apsispręs artimiausiu metu.

„Kada sugalvosiu, tada ir bus aišku, reikia priimti sprendimą. Yra toks pasiūlymas, žmonės labai nori, žiūrėsime, ant dienų viskas bus aišku.

Buvo čia pasiūlymas važiuoti į Ukrainą, bet nuplaukė, į Aziją. nėra taip lengva dabar išvažiuoti kur nors, realiai, nesinori, ką ten – gali tekti po mėnesio grįžti. Vienu žodžiu, bus rytoj iš ryto aišku“, – atviravo V. šeškus.

„Jonavos“ ekipa praėjusio sezono NKL čempionate per 28 rungtynes iškovojo 9 pergales ir užėmė 13-ąją vietą 15-os komandų turnyre. Antrajame etape per iki čempionato nutraukimo spėtas sužaisti 9 rungtynės jonaviečiai pasiekė dar 5 pergales, tačiau galutinėje įskaitoje liko 13-i.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt