2020.07.20 07:23

Vėlyvas Lukaku baudinys išplėšė „Inter“ tašką Romoje

LRT.lt2020.07.20 07:23

Sekmadienį Italijoje tęsėsi 34-asis „Serie A“ turas. Pagrindinėse vakaro rungtynėse „Roma“ futbolininkai savo namų stadione 2:2 išsiskyrė su Milano „Inter“ futbolininkais.

Svečiai į priekį išsiveržė pirmajame kėlinyje, kai po kampinio galva galingai ir tiksliai smūgiavo komandos gynėjas Stefanas de Vrij.

Visgi persvara ilgai nesilaikė, mat pirmojo kėlinio pridėto laiko metu pusiausvyrą į švieslentę grąžino „Roma“ ekipos saugas Leonardo Spinazzola.

Antrojo kėlinio starte Milano komandos padėtis tapo dar labiau nepavydėtina – po sumaišties baudos aikštelėje pirmasis prie kamuolio suskubęs „Roma“ ekipos futbolininkas Henrikhas Mkhitaryanas savo įvarčiu suteikė pranašumą sostinės ekipai.

Tačiau išlaikyti jo iki pabaigos nepavyko – iki rungtynių pabaigos likus žaisti vos keletą minučių, „Roma“ savo baudos aikštelėje kiek kurioziškai pagriovė Victorą Mosesą, o prie kamuolio nuo žymos smūgiuoti Romelu Lukaku neklydo ir ramiai pasiuntė kamuolį į tinklą.

„Inter“ su 72 taškais vėl grįžo į antrąją lentelės vietą, 58 turinti „Roma“ išlieka penkta.