Sportas

2020.07.18 08:29

Į Madrido „Real“ sugrįžta dar viena legenda: Casillasas jungiasi prie Perezo direktorių komandos

LRT.lt2020.07.18 08:29

Anksčiau nei norėjęs futbolininko karjerą užbaigęs Ikeras Casillasas grįžta į klubą, kuriame praleido 25-erius gyvenimo metus. „Marca“ skelbia, kad 39-erių metų ispanas pradeda darbus Madrido „Real“ klubo vadovybėje.

I. Casillasas po šio sezono, kuriame taip ir nesužaidė nė vienerių rungtynių „Porto“ ekipoje, oficialiai užbaigė futbolininko karjerą. Buvęs vartininkas padėti tokį žingsnį buvo priverstas dėl širdies problemų, kurios jį užklupo 2019-ųjų pavasarį.

„Marca“ informuoja, jog I. Casillasas „Real“ klube dirbs prezidento Florentino Perezo patarėju. Jam atiteks panaši rolė kaip Zindine‘ui Zidane‘ui, kuris 2010-2012 m. laikotarpiu dirbo šalia vadovybės ir komandos.

Kalbėta, kad I. Casillaso santykiai su F. Perezu po išvykimo nėra šilčiausi, tačiau pastarasis pats kreipėsi į legendinį klubo žaidėją ir paprašė sugrįžti.

I. Casillasas šią vasarą turėjo kovoti dėl prezidento posto Ispanijos futbolo federacijos rinkimuose, tačiau vėliau pats pranešė, kad dėl susiklosčiusių aplinkybių atsiima savo kandidatūrą.

Vienu geriausių visų laikų vartininku tituluojamas ispanas Madrido klubą paliko 2015-aisiais. Jaunimo komandą dar 1990 metais papildęs I. Casillasas iš viso pagrindinėje ekipoje sužaidė 725 rungtynes ir iškovojo 19 titulų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.