2020.07.17 07:49

Keturiais įvarčiais driokstelėjęs „Inter“ grįžta į antrąją poziciją Italijoje

LRT.lt2020.07.17 07:49

Pastaruoju metu banguotai rungtyniavęs Milano „Inter“ klubas ketvirtadienį vėl suteikė savo sirgaliams progą džiaugtis ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui – Antonio Conte auklėtiniai išvykoje net 4:0 sudorojo lygos autsaiderius SPAL.

Toks rezultatas lėmė tai, kad po 33 turų Milano komanda su 71 tašku „Serie A“ pirmenybėse vėl sugrįžo į antrąją poziciją.

Nuo lyderiaujančių Turino „Juventus“ Milano ekipą skiria šeši taškai, o panaikinti šį deficitą komanda dar turi penkias rungtynes.

Pirmajame kėlinyje svečių komandoje tiksliai mušė tik Antonio Candreva, o įvarčiai prapliupo jau tik po pertraukos.

Antrajame kėlinyje savo įvarčių sąskaitas papildė Cristiano Biraghi, Alexis Sanchezas ir Roberto Gagliardini.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse „Torino“ vienuolikė savo stadione net 3:0 sutriuškino „Genoa“ futbolininkus.