Sportas

2020.07.16 11:35

Su lūžusia nosimi po kovos į JAV grįžusi Namajunas tikisi mesti iššūkį čempionei iš Kinijos

LRT.lt2020.07.16 11:35

Brazilei Jessicai Andrade už nesėkmę 2019 m. gegužę atsirevanšavusi Rose Namajunas grįžo į JAV, kur davė pirmą interviu ir atskleidė tolimesnius savo planus.

Lietuvių kilmės UFC kovotoja liepos 12 d. po atkaklios kovos teisėjų sprendimu įveikė J. Andrade ir dabar tikisi kovos dėl čempionės diržo, kurį 2019-ųjų liepą ir prarado būtent pralaimėjusi šiai varžovei.

Svorio kategorijos iki 52 kg diržas R. Namajunas priklausė nuo 2017 m. lapkričio, tačiau dabar jis yra kinės Weili Zhang rankose.

30-metė kovotoja iškovojo jį po pergalės prieš J. Andrade, o kovo 7-ąją apgynė, kai įveikė Lenkijos žvaigždę Joanną Jedrzejczyk.

„Toks buvo mano išankstinis planas. Dabar tik reikia susitvarkyti nosį, tačiau nežinau, koks bus mano atsigavimo laikas“, – ESPN cituoja R. Namajunas.

Po pergalės kovotojai lūžo nosis, o po kairiąja akimi buvo susidariusi didelė kraujosrūva. Nors Rose buvo atsidūrusi ligoninėje, tačiau iš jos netrukus buvo išleista ir po 15 val. skrydžio grįžo namo į JAV.

Kaip teigė interviu metu, jai prireiks nosies operacijos, mat jos nosies pertvara yra netiesi. Atsigavus R. Namajunas tikslas – kova su Weili Zhang.

„Norėčiau su ja kovoti. Ji nepakartojama, labai techniška, tikrai stipri. Tai mane labai domina. Nuo tada, kai pamačiau jos kovą su Tecia Torres (20419 m. kovą), domėjausi apie ją. Manau, kad mūsų kova būtų gražus kovos menų reginys. Ji yra meistrė, aš esu meistrė, tai būtų tikrai nuostabu“, – kalbėjo R. Namajunas.

Lietuvių kilmės Rose iki šiol UFC ringe yra laimėjusi 9 kovas iš 13-os. W. Zheilli įskaitoje – 21 pergalė per 22 dvikovas.