Sportas

2015.11.16 15:45

„Lietuvos rytas“ atleido M. Nicolą

15min.lt2015.11.16 15:45

Argentiniečio vizitas Lietuvoje baigtas. Vilniaus „Lietuvos rytas“ po trijų beviltiškų pralaimėjimų namuose ir nesėkmės Salonikuose atleido 44 metų argentinietį Marcelo Nicolą. Vadovų kantrybė trūko po nesėkmių Kauno „Žalgiriui“, Saratovo „Avtodor“, Sankt Peterburgo „Zenit“ ir PAOK. Pats treneris vertė kaltę žaidėjams ir laikėsi įsikibęs posto.

Visi „Lietuvos ryto“ pralaimėjimai vyko panašiu gniuždančiu scenarijumi. Tragiška rungtynių pradžia, 10–20 taškų skirtumas ir gaudynės su ta pačia nelaiminga pabaiga.

Negana to, treneris aiškindavo, kad „Lietuvos rytas“ puikiai pasiruošė rungtynėms.

Po nesėkmių virtinės „Siemens“ arenoje žiūrovai palikdavo areną dar nė nesibaigus rungtynėms. Komanda išgyveno visišką krizę.

Bet pats M. Nicola apeliavo į žaidėjų savigarbą ir kritikavo jų veiksmus gynyboje bei kovingumo stoką.

Tačiau Vilniuje kalčiausi treneriai, ne žaidėjai.

M. Nicola perėmė „Lietuvos ryto“ vairą dar šių metų vasarį, kai po pergalės Europos taurėje netikėtai buvo atleistas Virginijus Šeškus.

Argentinietis Lietuvą po aštuonių mėnesių palieka nieko nepešęs. „Lietuvos rytas“ nepasipriešino „Žalgiriui“ LKL finalo serijoje ir buvo sutriuškintas 0-4. Taip pat neišplėšė iš žalgiriečių rankų ir LKF taurės.

„Lietuvos ryto“ klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas prieš sezoną pareiškė, kad vilniečiams „atėjo laikas būti pirmiems“. Bet sezono pradžia gerokai nuvylė titulų išsiilgusią sostinę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.