Sportas

2020.07.16 00:09

Grubiai klydęs ir Londone suklupęs „Liverpool“ prarado galimybes pasiekti lygos rekordą

LRT.lt2020.07.16 00:09

Rekordo nebus – tai paaiškėjo trečiadienio vakarą, kai Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą jau anksčiau užsitikrinęs „Liverpool“ klubas centrinėse 36-ojo turo rungtynėse išvykoje 1:2 neprilygo Londono „Arsenal“ vienuolikei.

Toks rezultatas reiškia, jog „Livepool“ prarado net ir teorines viltis pagerinti „Premier“ lygos taškų per sezoną rekordą.

Liverpulio komanda liko su 93 taškais ir per likusius du turus gali surinkti daugiausiai 99, o rekordas yra 100 taškų – tokį rezultatą 2017-2018-ųjų sezone pasiekė „Manchester City“.

Kaip ir buvo galima laukti, „Liverpool“ komanda rungtynes pradėjo didesniu spaudimu ir pozicine persvara, o netrukus ji tapo įvarčiu.

Andy Robertsonas iš kairio atakos krašto atliko perdavimą į varžovų baudos aikštelę, o ten be priežiūros likęs Sadio Mane iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Po įmušto įvarčio svečiai kiek atsipalaidavo, grubiai klydo ir už tai buvo nubausti.

Visų pirma Virgilas van Dijkas, spaudžiamas varžovo Reisso Nelsono, prie savų vartų atidavė netikslų perdavimą savo komandos vartininkui, tačiau pastarasis prie jo nespėjo, o pirmas prie kamuolio suskubęs Alexandre`as Lacazette`as iš arti įmušė į tuščius vartus.

Dar po kelių minučių suklydo jau pats „Liverpool“ vartininkas Alissonas Beckeris – jo atliktą perdavimą „perskaitė“ tas pats A. Lacazette`as, prancūzas iškart atliko perdavimą tam pačiam R. Nelsonui ir šis išvedė savo komandą į priekį.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ turėjo ženklią teritorinę persvarą, susikūrė kelis neblogus šansus, tačiau jų neišnaudojo ir liko be taškų.

Kiti trečiadienio rungtynių rezultatai:

„Burnley“ – „Wolves“ 1:1;

„Manchester City“ – „Bournemouth“ 2:1;

„Newcastle“ – „Tottenham“ 1:3;

Standings provided by SofaScore LiveScore