Sportas

2020.07.15 10:18

„Jazz“ treneris džiaugiasi „Žalgirio“ suteiktu šansu Schilleriui: tai dovana už jo atsidavimą darbui

LRT.lt2020.07.15 10:18

Antradienį oficialiai naująjį trenerį pristatęs Kauno „Žalgiris“ atkreipė ir NBA klubuose dirbančių trenerių dėmesį. Martiną Schillerį su nauju karjeros žingsniu pasveikino Jutos „Jazz“ vairininkas Quinas Snyderis.

M. Schilleris prieš atvykdamas į „Žalgirį“ dirbo dukterinėje Jutos ekipoje, „Salt Lake City Stars“. Puikiai Q. Snyderiui pažįstamas austras į Europą sugrįžta po trejų metų pertraukos.

Gerų žodžių M. Schilleriui negailėjęs „Jazz“ strategas pasidžiaugė kolegos karjeros šuoliu.

„Mes esame labai laimingi dėl Martino pasirinkimo. Jis sulaukė galimybės dirbti aukštame lygyje“, – sakė Q. Snyderis. – Tai yra dovana Martinui už jo atsidavimą tiek aikštėje, tiek už jos ribų prisidedant prie mūsų žaidėjų tobulėjimo.“

Pats M. Schilleris, šį sezoną pripažintas geriausiu G lygos treneriu, taip pat dėkojo „Žalgiriui“ už suteiktą galimybę dirbti tokioje organizacijoje.

„Man bus garbė dirbti klube, turinčiame tokias gilias tradicijas. Esu dėkingas, kad galėsiu treniruoti tokią gerą komandą. Nekantrauju pradėti darbą Lietuvoje – šalyje, kuri yra viena iš dominuojančių krepšinio valstybių Europoje, – specialiame „Žalgirio“ gerbėjams skirtame vaizdo įraše sakė M. Schilleris.