Sportas

2020.07.14 12:43

„Žalgirio“ sudėties naujienos: Landale`as nori išvykti, Heyesas ir Walkupas greičiausiai liks

Paulius Cubera, LRT.lt2020.07.14 12:43

Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, pristatydamas naująjį komandos vyr. trenerį Martiną Schillerį, antradienį atskleidė nemažai detalių ir LKL čempionų sudėties dėlionėje.

Visų pirma P. Motiejūnas paminėjo australo Jocko Landale`o situaciją. Aukštaūgio tikslas yra NBA, tačiau laisvųjų agentų rinka NBA atsidarys tik spalio 15-ąją, kai Eurolygos sezonas jau turėtų būti prasidėjęs.

„Su jo agentais vyksta atviras kalbėjimas, kaip jam sudaryti sąlygas, bet kad klubas spalį neliktų tokioje situacijoje, kad apie sprendimą sužinome tik spalį“, – sakė P. Motiejūnas.

Jis teigė, kad J. Landale`as nori išvykti ir gali išvykti į bet kurią komandą, nebūtinai NBA. Taip pat kauniečių vadovas paneigė pirmadienį pasirodžiusį gandą, kad australu domisi „Barcelona“. P. Motiejūno teigimu, jokio kontakto su Katalonijos klubu „Žalgiris“ dėl J. Landale`o neturėjo.

P. Motiejūnas sakė, kad gandų nekomentuos, tad jokių detalių apie galimą Augustine`o Rubito atvykimą iš Pirėjo „Olympiakos“ ekipos pateikta nebuvo.

Paulius Motiejūnas: rizika yra, bet tai, kad treneris nėra žinomas Europoje, priimame kaip privalumą

Vis dėlto P. Motiejūnas atskleidė, kad Kaune greičiausiai liks Thomas Walkupas ir Nigelas Hayesas.

„Su Nigelu, Walkupu ir jų agentais vyksta kalbos, tikimės ir, regis, jie grįš ir tęs darbą su mumis“, – sakė P. Motiejūnas.

Jo teigimu, „Žalgiris“ nori išsaugoti laisvuoju agentu tapusį Artūrą Milaknį: „Mes tikrai norime, kad jis liktų. Vedame derybas, manau, kad trenerio paskyrimas buvo tas etapas, kurio jis laukė. Tikimės greitai pasiekti susitarimą ir kad jis liks „Žalgiryje“.“

Atvykus naujajam treneriui, „Žalgiryje“ dar gali būti minimalių pokyčių.

Šią vasarą kauniečiai, be didžiosios dalies trenerių štabo, prarado ir į Milano „Emporio Armani“ išvykusį Zachą LeDay`ų bei į Stambulo „Fenerbahče“ išvykusį Edgarą Ulanovą.

Kauniečiai jau pasipildė Steve`u Vasturia, Tomu Dimša, Mareku Blaževičiumi ir pratęsė sutartis su Luku Lekavičiumi bei Mariumi Grigoniu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt