Sportas

2020.07.13 23:00

Netrukus sprendimą dėl trenerio priimsiančio „Žalgirio“ favoritas – mažai žinomas austras

LRT.lt2020.07.13 23:00

Kauno „Žalgirio“ naujojo trenerio paieškos artėja į pabaigą – pranešama, kad sprendimas turėtų būti priimtas jau artimiausiu metu, o kauniečius į priekį turėtų vesti vienas iš dviejų kandidatų.

Kaip praneša žurnalistas Emiliano Carchia, žalgiriečių vadovybė baigė pokalbius su kandidatais ir sprendimą turėtų priimti jau artimiausiu metu, galimai net iki antradienio vakaro.

Teigiama, kad pagrindiniai favoritai yra Stambulo „Galatasaray“ treneris Ertugrulas Erdoganas ir G lygoje dirbantis austras Martinas Schilleris.

38-erių metų M. Schilleris pastaruosius trejus metus dirbo NBA G lygoje, kur treniravo „Salt Lake City Stars“ komandą. Šiame sezone austras buvo išrinktas geriausiu G lygos treneriu.

Be to, nuo 2015-ųjų jis darbuojasi Vokietijos krepšinio rinktinės trenerių štabe.

LRT.lt duomenimis, būtent jis ir yra laikomas favoritu perimti kauniečių komandos vairą.

Tuo tarpu turko pavardė tarp galimų kandidatų pasirodė viena pirmųjų.

Teigiama, kad šį turką pozityviai vertina ir Šarūnas Jasikevičius – judviejų keliai buvo susikirtę 2010-2011-ųjų sezone, kai Šaras rungtyniavo Stambulo „Fenerbahče“, kur E. Erdoganas dirbo trenerių štabe.

Šį strategą taip pat gerai žino ir žalgirietis Nigelas Hayesas, kuris Stambule rungtyniavo 2018-2019-ųjų sezone.

Kiek anksčiau šią vasarą E. Erdoganas buvo laikomas realiu kandidatu perimti ir Stambulo „Fenerbahče“ ekipos vairą, kai komandą paliko Željko Obradovičius.