2020.07.12 23:14

„Premier“ lyga: „Tottenham“ laimėtas Šiaurės Londono derbis ir toliau į apačią dardantis „Leicester“

LRT.lt2020.07.12 23:14

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį buvo žaidžiamos ketverios rungtynės, o centriniame turo mače „Tottenham“ savo stadione 2:1 nugalėjo „Arsenal“ futbolininkus ir taip laimėjo Šiaurės Londono derbį.

Šia pergale Jose Mourinho auklėtiniai išlaikė galimybes dar pakovoti dėl vietos kito sezono Europos turnyruose, tuo tarpu „Arsenal“ šansai ženkliai sumažėjo.

Svečiams viskas tarsi prasidėjo gerai – pirmajame kėlinyje juos į priekį išvedė Alexandre`as Lacazette`as, visgi persvara ilgai neišsilaikė, pat jau po poros minučių pusiausvyrą grąžino „Tottenham“ puolėjas Heung-Min Sonas.

Toliau teritorinė persvara priklausė „Arsenal“ komandai, jie iki pat antrojo kėlinio diktavo savo sąlygas ir spaudė varžovus, tačiau savo šansų neišnaudojo ir mačo pabaigoje už tai buvo nubausti, kai po kampinio tiksliai smūgiavo galva Toby Alderweireldas.

Per likusį laiką Mikelio Artetos komanda į rungtynes sugrįžti nebesugebėjo ir patyrė apmaudžią nesėkmę.

Tuo tarpu dar vieną skaudų smūgį sugėrė dėl vietos pirmajame ketverte vis dar kovojanti „Leicester City“ komanda, išvykoje net 1:4 pralaimėjusi „Bournemouth“.

Pirmajame kėlinyje svečiai dominavo, tačiau įmušė vos vieną įvartį, o po pertraukos už tai sumokėjo didelę kainą.

Brendano Rodgerso auklėtiniai klydo itin dažnai ir praleido net keturis įvarčius, iš kurių didžioji dalis buvo pelnyti po neišprovokuotų klaidų.

Negana to, raudoną kortelę prieš save išvydo ir vienas iš Lesterio komandos gynybos ramsčių Caglaras Soyuncu.

Nors Lesterio komanda vis dar lieka pirmajame ketverte, jau pirmadienį juos iš ten išstumti gali „Manchester United“.