2020.07.12 08:35

Du Ronaldo baudiniai išgelbėjo „Juventus“ nuo nesėkmės prieš svečius iš Bergamo

LRT.lt2020.07.12 08:35

Italijos „Serie A“ lyderiai Turino „Juventus“ šeštadienį dėjo dar vieną mažą žingsnelį link eilinio čempionų titulo, kai savo stadione 2:2 išsiskyrė su Bergamo „Atalanta“ futbolininkais.

Svečius pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Duvano Zapatos įvartis, o persvarą „Atalanta“ išlaikė iki pat antrojo kėlinio pradžios.

Visgi tada už žaidimą ranka į svečių komandos vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį galingu smūgiu realizavo Cristiano Ronaldo.

„Atalanta“ ekipa ir toliau atkakliai priešinosi varžovams, kol, likus žaisti apie dešimt minučių, juos dar kartą į priekį išvedė ukrainiečio Ruslano Malinovskio įvartis.

Kai jau atrodė, kad Bergamo ekipa švęs puikią pergalę, paskutinėmis dvikovos minutėmis į jų vartus už žaidimą ranka buvo skirtas dar vienas baudinys, jį dar kartą realizavo tas pats C. Ronaldo, pelnydamas jau 28-ąjį savo įvartį čempionate, taip išgelbėdamas savo komandą nuo netikėtos nesėkmės.

Po šio taško „Juventus“ persvara prieš antroje vietoje esančią Romos „Lazio“ ekipą išaugo iki 8 taškų.

Sostinės futbolininkai savo turo rungtynes namuose 1:2 pralaimėjo „Sassuolo“ vienuolikei.

Šeštadienį „Roma“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Brescia“ futbolininkus.