Sportas

2020.07.11 18:13

Koronavirusas Latvijos futbole: užsikrėtę dviejų klubų atstovai, nukeltos rungtynės ir ribojamas žiūrovų skaičius

LRT.lt2020.07.11 18:13

Latvijoje pastarosiomis dienomis vis didėjantis koronaviruso atvejų skaičius vėl palieka savo žymę ir futbole – skelbiama, kad teigiamo testo atsakymo sulaukė dviejų komandų vadovai.

Latvijos futbolo lygos puslapyje pranešama, jog net trys atvejai buvo užfiksuoti Jūrmalos „Spartaks“ komandoje. Tiesa, nė vienas iš jų nėra žaidėjų – visi užsikrėtę komandos asmenys yra iš klubo vadovybės.

Tai nulėmė, kad į tolimesnį laiką buvo nukeltas sekmadienį turėjęs vykti Latvijos čempionato susitikimas tarp „Spartaks“ ir Liepojos vienuolikių.

Kol kas naujas rungtynių laikas nėra aiškus, jis galės būti paskelbtas tik tada, kai pakartotinai bus testuoti visi su užsikrėtusiais kontaktavę asmenys.

Vienas asmuo taip pat užsikrėtė ir „Valmiera“ komandoje, tačiau dėl to komandos rungtynės nukeltos nebus – pranešama, kad užsikrėtęs asmuo kontakto su kitais ekipos nariais neturėjo.

Po to, kai padidėjo užfiksuotų koronaviruso atvejų, masiškai yra testuojami visi lygos žaidėjai ir kiti atsakingi asmenys.

Lyga, kartu su Latvijos futbolo federacija, taip pat imasi veiksmų – vėl bus pradėtas riboti žiūrovų stadione skaičius.

Teigiama, kad stadionai galės būti užpildyti daugiausiai 30 procentų savo talpos, tiesa, skaičius negalės viršyti 250 žmonių.

Į šį skaičių neįeis rungtynėse žaidžiantys futbolininkai, teisėjai, treneriai ir kiti personalo nariai.