Sportas

2020.07.10 22:00

Su entuziazmu į rinktinės stovyklą atvykęs Kalnietis: tai bus gera įžanga prieš artėjantį sezoną

LRT.lt2020.07.10 22:00

Penktadienį į Palangoje vykstančią Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę sugūžėjo būrys krepšininkų. Nors ir Dariaus Maskoliūno noras buvo išbandyti kuo daugiau naujų žaidėjų, vietos rinktinėje atsirado ir jos simboliui Mantui Kalniečiui.

Ilgai krepšinio neragavęs M. Kalnietis į rinktinės stovyklą atvyko su didžiuliu entuziazmu ir noru dar geriau įsisavinti D. Maskoliūno žaidimo principus.

„Jau ilgai neteko treniruotis su komanda. Atvykau pasportuoti ir tuo pačiu suprasti, ko nori treneris. Tai aktualu mums, kurie nežaidžia „Žalgiryje“. Aišku, tai bus ir gera įžanga prieš artėjantį sezoną“, – kalbėjo įžaidėjas.

M. Kalniečiui, kaip ir daugumai žaidėjų, be krepšinio teko praleisti pastaruosius keturis mėnesius. Paklaustas, kaip išnaudojo tą laiką, rinktinės kapitonas patikino, jog sporto nepamiršo.

„Naudingai. Tikrai per visą karjerą nėra buvę tiek daug laisvo laiko. Tai buvo tuo pačiu išbandymas. Tikėkimės, kad tokių dalykų daugiau neteks patirti.

Kūnas jaučiasi gerai. Žinoma, lygiaverčių treniruočių neturėjome, nors ir treniravomės su žalgiriečiais. Teko prie jų prisijungti, bet tos treniruotės vis tiek nėra tokios, kokios iš tikrųjų atstovaujant savo komandai. Visgi nemanau, kad tai bus problema“, – tęsė krepšininkas.

Šį kartą rinktinės stovykloje M. Kalniečiui kompanijos nepalaikys nei Jonas Mačiulis, nei Mindaugas Kuzminskas.

„Nuotaikos tai tikrai netrūks. Žmonės keičiasi, nieko nepakeisi. Brolis, pamatęs kandidatų sąrašą, pasijuokė, kad bent jau kažką pasiėmė iš archyvų“, – juokavo rinktinės kapitonas.