Sportas

2020.07.10 20:51

Į „Zenit“ sparnus keliantis Gudaitis: treneris vaidino pagrindinį vaidmenį

Dovilė Šeduikytė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2020.07.10 20:51

Pastaruosius trejus metus Milano „AX Armani“ komandoje žaidęs Artūras Gudaitis keičia karjeros kryptį – keliasi rungtyniauti į Rusiją. Sankt Peterburgo „Zenit“ paskelbė, kad su aukštaūgiu sudarė dvejų metų sutartį

„Manau, kad tai buvo geriausias sprendimas, – iškart pareiškė A. Gudaitis. – Apsispręsti nebuvo sunku, nes treneris parodė didelį susidomėjimą, o tas yra labai svarbu. Pats klubas turi ambicijų padėti žingsnį į priekį. Tiek mano, tiek jų ambicijos sutapo, todėl ir priėmiau tokį sprendimą.“

Taip pat skaitykite

Kalbėdamas apie trejus metus, praleistus Milano klube, A. Gudaitis juos išskyrė į du etapus – iki ir po traumos.

„Iki traumos viskas tikrai buvo puiku. Po jos, aišku, užtruko mano sugrįžimas, bet tai yra normalu. Nepaisant to, kad viskas baigėsi, širdyje liko daug gėrio. Nieko blogo pasakyti apie juos negaliu ir Milaną prisiminsiu tik iš gerosios pusės.

Ne visada didelės pavardės reiškia, kad bus pergalės. Tą mes ir parodėme, nors ir kaip būtų gaila. Šį sezoną vėl bus daug didelių pavardžių, gera sudėtis, kurią bus sukomplektavęs treneris. Tikiuosi, kad jiems pasiseks“, – teigė lietuvis.

Kalbėdamas apie būsimą karjeros stotelę Rusijoje, A. Gudaitis neslėpė, kad didžiulę įtaką jo sprendimui padarė Xavi Pascualis.

„Tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pasirinkau ten išvykti. Tai vienas geriausių trenerių Europoje, kalbėjome ir sakė, kad man yra numatęs svarbų vaidmenį, todėl tikrai daug nedvejojau“, – pridūrė A. Gudaitis.