Sportas

2020.07.10 17:04

Ulanovas neslepia: prie sprendimo palikti „Žalgirį“ prisidėjo Jasikevičiaus pasitraukimas

LRT.lt2020.07.10 17:04

Legionieriaus karjerą nuo kito sezono pradedantis Edgaras Ulanovas neslepia – sprendimą palikti Kauno „Žalgirį“ iš dalies nulėmė ir Šarūno Jasikevičiaus išvykimas į „Barcelona“ klubą.

Šešis sezonus „Žalgirio“ ekipai atidavęs puolėjas nuo šiol gins Stambulo „Fenerbahče“ komandos garbę.

Krepšininkas, bendraudamas su LRT.lt žurnalistu Ryčiu Kazlausku, atskleidė, kad prieš priimant sprendimą nerimo jo galvoje netrūko.

„Normalu, kad prieš priimant tokį sprendimą tos kelios paros būna nervingos. Aišku, kadangi tą jau praėjau, tai stengiuosi per daug nesinervuoti. Dar iki pasirašant sutartį sulaukiau sveikinimų, nes žiniasklaidoje jau buvo paskelbta anksčiau. Situacija buvo keista, nes parašo dar nebuvau padėjęs, o atsakyti kažką reikėjo. Visada ateina tas momentas, kai turi priimti sprendimą – vieniems jis, aišku, nepatiks, bet galiausiai jį vis tiek reikia priimti“, – kalbėjo E. Ulanovas.

E. Ulanovas „Žalgiryje“ buvo bene daugiausiai minučių ant parketo praleidžiantis krepšininkas. Jis iškart pripažino, kad sprendimą palikti „Žalgirį“ palengvino faktas, jog su komanda taip pat atsisveikino iki šiol svarbiausias treneris jo karjeroje – Š. Jasikevičius.

„Galbūt tai ir nebuvo esminis faktorius, bet tai tikrai prisidėjo prie to“, – pakartojo dabar jau buvęs žalgirietis. – Manau, kad tai yra tinkamas laikas permainoms – kada, jeigu ne dabar. Šiemet, kitaip nei anksčiau, jaučiausi pasirengęs tam sprendimui. Anksčiau galvojau, kaip bus, kai išvyksiu, gal pradėsiu gailėtis, bet dabar esu pasirengęs ir nekantriai laukiu naujų iššūkių.“

Stambule E. Ulanovas taip pat sutiks ambicingą trenerį – nuo kito sezono komandai diriguos ilgus metus trenerio asistentu NBA dirbęs serbas Igoris Kokoškovas.

„Treneris paliko tikrai gerą įspūdį. Kiek teko klausti krepšininkų, kurie dirbo su juo, atsiliepimai vien tik geri. Mūsų pokalbis ilgai netruko, tačiau labai greitai supratome vienas kitą. Iškart pajutau tą ryšį, bet viską reikės įrodinėti man pačiam. Kaltinti tikrai nebus ko, viskas priklausys tik nuo manęs pačio“, – pridūrė E. Ulanovas.