Sportas

2020.07.10 18:26

Grigonis apie „Žalgirio“ ateitį: man irgi kyla klausimas, kaip atrodys komanda

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2020.07.10 18:26

Kauno „Žalgirio“ klube kitą sezoną rungtyniausiantis Marius Grigonis lygiai taip pat laužo galvą dėl kito sezono ekipos sudėties kaip ir ištikimiausi sirgaliai. Gynėjas tikisi netrukus išgirsti naujienų iš klubo vadovybės dėl naujojo žaliai baltų specialisto.

Tuo metu praėjęs 26-erių metų 198 cm ūgio krepšininko sezonas kauniečių gretose nesusiklostė taip, kaip tikėjosi pats žaidėjas. Gruodžio mėnesį patirta kojos piršto trauma bei kovo mėnesį prasidėjęs karantinas, paliko žaidėją be galimybės sugrįžti ant parketo.

Penktadienį atvykęs į Palangą, kur prisijungė prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovyklos, M. Grigonis tikisi vėl pajausti žaidimo malonumą.

„Tikimės pasitreniruoti ir pasiruošti naujajam sezonui, norime pabūti su visai. Nors ir nėra rinktinės turnyrų, norime pajausti tą bendrą jausmą, – kalbėjo M. Grigonis. – Esu nežaidęs nuo gruodžio, todėl krepšinio esu pasiilgęs stipriai. Nejaučiu ir jokių traumos padarinių, tačiau kojos normaliai dar nesu išbandęs.“

– Kaip, jūsų nuomone, atrodys šios rinktinės žaidimas?

– Neįsivaizduoju, ar tokia komanda, kokia ji yra dabar, kada nors bus. Daug kas yra ilgai nežaidęs, įdomu, kaip visi atrodys. Tikiuosi, kad visiems nereiks ilgai įeiti į sportinę formą.

– Kaip žada atrodyti kito sezono „Žalgirio“ klubas?

– Man irgi kyla toks klausimas, kaip atrodys „Žalgiris“? Reikia į viską žiūrėti pozityviai ir tikėtis, kad viskas bus gerai. Žiūrėsime, kokie žaidėjai ir treneriai bus surasti, šis klausimas ir man įdomus. Žinau tiek pat, kiek jūs.

– Ar turėjote pasiūlymų iš kitų komandų?

– Buvau seniai pasirašęs trejų metų kontraktą su „Žalgiriu“, todėl nesirinkau kitų pasiūlymų. Kalbų buvo labai daug ir Šaro efektas pajudino visus reikalus. Esu šiai dienai Kaune.

– Kitas „Žalgirio“ treneris tikriausiai bus ne lietuvis?

– Turbūt, kad treneris ir bus ne lietuvis. „Žalgiriui“ šiai dienai nėra lietuvių trenerio kandidato.