2020.07.10 07:56

Vėlyvą įvartį praleidęs „Inter“ Italijoje prarado dar du svarbius taškus

LRT.lt2020.07.10 07:56

Stabilios formos po Italijos čempionato atnaujinimo ir toliau neatranda Milano „Inter“ klubas. Šį kartą Antonio Conte auklėtiniai po vėlyvo praleisto įvarčio 2:2 išvykoje išsiskyrė su Veronos „Hellas“.

Veronos futbolininkai pirmi išsiveržė į priekį, kai pirmajame kėlinyje Danko Lazovičius suklaidino Milano komandos gynėją Milaną Škriniarą ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Šeimininkai net ir po įmušto įvarčio palaikė aukštą tempą ir turėjo net kelias geras progas persvarą padvigubinti, vienas jų smūgis atsimušė į virpstą.

Visgi progos įvarčiais nevirto, o po pertraukos svečiai o Antonio Candreva ir Marcelo Brozovičiaus smūgių sugebėjo persverti rezultatą.

Kai jau atrodė, kad taškai keliaus į Milaną, pačioje rungtynių pabaigoje buvęs Portugalijos rinktinės futbolininkas Miguelis Veloso sėkmingai „uždarė“ skersą komandos draugo perdavimą ir taip garantavo lygiąsias.

Praradę taškus „Inter“ futbolininkai trečiąją vietą lentelėje turėjo užleisti „Atalanta“ ekipai.