Sportas

2020.07.09 21:31

Šengelijos sprendimą keltis į Rusiją pasmerkė Sakartvelo prezidentė: tai nepriimtina

LRT.lt2020.07.09 21:31

Sakartvelo prezidentė Salome Zurabišvili pavadino Tornike Šengelijos persikėlimą rungtyniauti į Maskvos CSKA gretas „nepriimtinu“ po to, kai kartvelas priėmė Rusijos gigantų pasiūlymą.

Prezidentė savo feisbuke pasidalino žinute, kuria atvirai išreiškė neigiamą savo požiūrį į žaidėjo pasirinkimą rungtyniauti Rusijoje.

„Toks mūsų šalies rinktinės kapitono sprendimas, persikelti rungtyniauti į Rusiją, man, kaip šalies prezidentei yra nepriimtinas ir liūdnas“, – rašė S. Zurabišvili.

Visgi pats krepšininkas tokiame savo sprendime problemos neįžvelgė.

„Nesiruošiu teisintis, tiesiog žaisiu krepšinį. Tai nepakeis mano santykių su Sakartvelu ir taip pat tikiuosi, kad dėl to nepasikeis mano šalies žmonių požiūrio į mane“, – pasakojo krepšininkas.

Krepšininką palaikė ir Sakartvelo krepšinio federacija.

„Federacija yra įsitikinusi, kad, kaip ir anksčiau, T. Šengelija gins savo šalies garbę ir interesus nepaisant to, kokiame klube rungtyniaus.

Mūsų rinktinės kapitonas džiugina mus puikia savo karjera ir neabejotinai padės savo šaliai pasiekti didelių pergalių“, – buvo teigiama federacijos pranešime.

Rusijos ir Gruzijos santykiai pašlijo 2008-aisiais, kai Rusija kariniais veiksmais įsiveržė į Pietų Osetijos ir Abchazijos žemes ir jas paskelbė nepriklausomomis.