Sportas

2020.07.09 14:19

Į Lietuvos rinktinės stovyklą Palangoje neatvyks trys sąraše buvę krepšininkai

LRT.lt2020.07.09 14:19

Jau penktadienį, liepos 10 dieną, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkai rinksis į pasiruošimo stovyklą Palangoje. Tiesa, Dariaus Maskoliūno sudarytas sąrašas bus trumpesnis.

Kaip skelbia šalies Krepšinio federacija, dėl besitęsiančio Izraelio čempionato stovykloje nepasirodys Deividas Sirvydis, taip pat Vokietijos čempionu tapęs Rokas Giedraitis ir vasarą asmeniniam tobulėjimui nusprendęs paskirti Gytis Masiulis.

Sąraše liko 13-a krepšininkų pavardžių, kurie dvi savaites fizinį pasiruošimą derins su pratybomis krepšinio salėje, o stovyklos pabaigoje sužais kontrolines rungtynes su Latvijos ir Estijos rinktinėmis.

„Ačiū Lietuvos krepšinio federacijai už tokią suteiktą galimybę. Žaidėjai jau tikrai pasiilgę kamuolio ir darbo treniruočių salėje. Jiems tai bus gera galimybė pasiruošti sezonui ir geriau pažinti rinktinės žaidimo sistemą, pasiruošti artėjantiems langams bei olimpinės atrankos turnyrui“, – dar prieš paskelbiant apie artėjančią stovyklą sakė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas.

Artimiausios oficialios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės vyks lapkričio 26 dieną, kai lietuviai namuose žais su Danijos krepšininkais, o lapkričio 29 dieną – su Belgijos rinktine. Tai bus Europos čempionato atrankos turnyro rungtynės.