2020.07.09 07:25

Raudonų kortelių mūšyje Barselonoje „Espanyol“ klubui įteiktas bilietas į žemesnį divizioną

LRT.lt2020.07.09 07:25

Viltis iškovoti 2019–2020 m. Ispanijos futbolo čempionato nugalėtojų titulą trečiadienio vakarą išsaugojo „Barcelona“ futbolininkai, namuose 35-ojo turo susitikime rezultatu 1:0 (0:0) įveikę kitą Barselonos miesto ekipą – „Espanyol“.

Po pergalės „Barcelona“ iki minimumo sumažino atsilikimą nuo turnyro lentelėje pirmaujančios Madrido „Real“ ekipos. Tiesa, sostinės klubas yra sužaidęs vienu susitikimu mažiau. Iki sezono pabaigos „Barcelona“ dar turi trejas rungtynes pabandyti iškovoti titulą.

Tuo metu „Espanyol“ futbolininkams pralaimėjimas „Camp Nou“ stadione sudaužė net ir teorines viltis išsaugoti vietą kito sezono Ispanijos futbolo čempionate. Paskutinę poziciją užimanti ekipa nuo „saugios“ 17-os pozicijos jau atsilieka 11 taškų.

„Espanyol“ į antrąjį šalies futbolo divizioną iškris pirmą kartą nuo 1993–1994 m. sezono.

Visi įdomiausi rungtynių įvykiai nutiko antrajame kėlinyje. Pirmajame kėlinyje nežaidęs ir po keitimo aikštėje pasirodęs 17-metis „Barcelona“ klubo talentas Ansu Fati dvikovoje sužaidė tik 5 minutes.

Jaunuolis po kontakto su varžovu buvo nubaustas geltona kortele, tačiau arbitrui peržiūrėjus vaizdo pakartojimą sprendimas buvo pakeistas – futbolininkui parodyta raudonoji kortelė.

Toks pat likimas 53-ąją minutę ištiko ir „Espanyol“ žaidėją Polą Lozano, kurio pasirodymą rungtynėse užbaigė teisėjų atlikta vaizdo pakartojimo peržiūra bei parodyta raudonoji kortelė.

Po pašalinimų iš aikštės virtinės „Barcelona“ 56-ąją minutę išsiveržė į priekį. Kamuolį į varžovų vartų tinklą iš artimo nuotolio pasiuntė Luisas Suarezas, pelnęs vienintelį susitikimo įvartį – 1:0.

„Barcelona“ puolėjas iš Urugvajaus klubo gretose pasižymėjo jau 195 kartą karjeroje ir rezultatyviausių žaidėjų ekipos istorijoje sąraše pakilo į trečiąją vietą.