Sportas

2020.07.08 18:03

Liko tik detalės: Ulanovas – per žingsnį nuo persikėlimo į „Fenerbahče“

LRT.lt2020.07.08 18:03

Permainų vasarą išgyvenantis Kauno „Žalgiris“ šią vasarą netenka ir dar vieno kario – pranešama, kad karjeros etapą Lietuvoje baigs ir Turkiją rungtyniauti persikels Edgaras Ulanovas.

Turkijos žiniasklaida pranešė, kad E. Ulanovas sutarė dėl dviejų metų kontrakto su Turkijos gigantais Stambulo „Fenerbahče“.

Šią informaciją taip pat patvirtino ir LRT.lt šaltiniai Turkijoje. Edgaro Ulanovo kontraktas su kauniečiais buvo pasibaigęs po prabėgusio sezono, tad „Žalgiris“ už krašto puolėją išpirkos negaus.

LRT.lt šaltiniai taip pat praneša, kad krepšininkas apie savo sprendimą išvykti jau informavo ir „Žalgirio“ vadovybę.

Tai – dar viena „Žalgirio“ tarpsezonio netektis. Į Barseloną treniruoti šio miesto komandos jau išvyko Šarūnas Jasikevičius su trenerių štabu, į Sankt Peterburgo „Zenit“ iškeliavo KC Riversas, o Zachas LeDay artimiausiu metu turėtų keltis į Milano „AX Armani“.

Per savo karjerą Kaune E. Ulanovas šešis kartus tapo Lietuvos čempionu, tris kartus buvo pripažintas naudingiausiu finalų serijų žaidėjų.

Taip pat jo trofėjų lentynoje – viena LKF taurė ir trys Karaliaus Mindaugo taurės trofėjai. Visuose keturiuose laimėtuose finaluose E. Ulanovas buvo pripažintas naudingiausiu žaidėju.

Tai bus pirmasis Edgaro Ulanovo karjeros etapas užsienyje.