Sportas

2020.07.07 19:40

LKL trijulių turnyrui – JAV žiniasklaidos dėmesys ir milijoninės peržiūros

LRT.lt2020.07.07 19:40

Praėjusį savaitgalį Palangoje praūžė pirmasis „Hoptrans 3x3“ turnyro etapas, kurio kovos sulaukė itin didelio dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, rašo LKL.lt.

Iš viso epizodai, rungtynių transliacijos bei įvairūs vaizdai iš pirmojo „Hoptrans 3x3“ etapo pasiekė apie 3 milijonus žmonių visame pasaulyje.

Ypač didelį susidomėjimą sugrįžusiu krepšiniu galima pastebėti ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bei 3x3 krepšinio asociacijos socialinių tinklų paskyrose, kuriose sekėjų įsitraukimas bei reakcijos į keliamą turinį buvo kelis kartus didesnės nei įprastai.

LKL, 3x3 asociacijos bei FIBA komandos viso etapo metu dirbo tam, kad karščiausias turinys, rungtynių epizodai ir fotografų akimirkos pasiektų sirgalius įvairiuose planetos kampeliuose.

Išskirtinį ažiotažą socialiniuose tinkluose sukėlė Beno Bagdanavičiaus klaidinami judesiai, nuginklavę Simą Galdiką. Šio ankle-breaker vaizdo įrašas pasiekė ypač didelę užsienio auditoriją.

Epizodu savo paskyrose dalinosi tokios tarptautinės žiniasklaidos priemonės bei kanalai kaip „Bleacher Report", ESPN ar „House of Highlights".

Turnyras taip pat buvo transliuojamas FIBA 3x3 „YouTube" kanale, kuriame jį pasiekti galėjo visi už Baltijos šalių teritorijos esantys sirgaliai.

Čia trijulių kovas peržiūrėjo apie 12 tūkst. žmonių. Daugiausiai dėmesio buvo susilaukta iš Rusijos, Indonezijos ir Filipinų krepšinio aistruolių.