Sportas

2020.07.07 12:10

Buvę F-1 pilotai dėl manevro Austrijoje aštriai sukritikavo Vettelį

LRT.lt2020.07.07 12:10

„Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis buvo sukritikuotas savo buvusių kolegų dėl pasirodymo per Austrijos GP lenktynes. Keturiskart pasaulio čempiono ataka prieš Carlosą Sainzą buvo vainikuota apsisukimu trasoje ir pozicijų praradimu. Galiausiai Sebastianas finišavo tik dešimtas, tuo tarpu kai jo komandos kolega Charlesas Leclercas užlipo ant antrojo podiumo laiptelio, rašo f-1.lt.

„Atvirai kalbat, tokius apsisukimus gali daryti jauni lenktynininkai, bet ne Sebastianas, - situaciją vokiečių „Sky“ kanalo eteryje komentavo Ralfas Schumacheris. – Aš net nežinau, kas su juo vyksta“.

Dar griežčiau Vettelio klaidą per RTL televiziją komentavo Nico Rosbergas: „Iš Sebastiano pusės mes matėme vaikišką apsiskaičiavimą. Su juo tai yra buvę ne kartą. Tai kažkas nepaaiškinamo. Sebastianas vėl ir vėl daro tą pačią klaidą, kai užima vidinę trajektoriją lenkiant varžovą.

Vettelis sako, kad „Ferrari“ pretenduoja tik į 6-7 vietą, o jo komandos partneris lenktynes užbaigia antras. Sebastianui teks viską pradėti nuo pat pradžių – dabar keturi titulai jau nieko nereiškia. Jis turi įrodyti, jog yra nusipelnęs vietos F-1“.

Jensonas Buttonas britų „Sky Sports F1“ eteryje išreiškė viltį, kad Vettelis netrukus pasitaisys: „Apsisukimas buvo kvailokas. Aš visada gyniau Sebastianą, bet šįkart jam reikia gerai išanalizuoti savo veiksmus. Manau, kad jis bus labai nepatenkintas savimi, kai tai padarys. Laimei, kitos lenktynės jau už kelių dienų ir tikiuosi, kad Sebastianas pasirodys kur kas geriau“.