Sportas

2020.07.07 07:39

Mourinho apie savo auklėtinių apsistumdymą: tokie momentai padeda komandai augti

LRT.lt2020.07.07 07:39

Anglijos „Premier“ futbolo lygos Londono „Tottenham“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho pirmadienį vykusių rungtynių su Liverpulio „Everton“ pertraukos metu kilusį konfliktą tarp komandos auklėtinių pavadinio „gražiu“ ir „padėjusiu labiau paaugti komandai“, skelbia BBC.

Nesutarimų žiežirbos kilo, kai komandoms žygiuojant į rūbines Londono ekipos vartų sargas Hugo Llorisas pribėgo prie komandos draugo Heungo-min Sono ir jį stumtelėjo. Vartininką ir puolėją greitai nuo vienas kito patraukė komandos draugai.

Vartininko pyktį galimai pakurstė Heungo-min Sono pasyvumas gynyboje, kai viename iš epizodų pietų korėjietis neužkirto kelio pavojingam „Everton“ išpuoliui.

Tiesa, transliacijos kameros užfiksavo, kad prieš grįžtant į aikštę abu futbolininkai nesutarimus pamiršo ir draugiškai apsikabino.

„Tokios situacijos yra dalis komandos rūbinės reikalų. Kas nutiko tarp manęs ir „Sonny“ – futbolo dalis. Po rungtynių galėjote matyti, kad buvome daugiau nei laimingi“, – tikino vartininkas iš Prancūzijos.

Nepaisant santykių aiškinimosi, „Tottenham“ klubas iškovojo pergalę, įveikęs „Liverpool“ rezultatu 1:0. Treneriui J. Mourinho tai buvo 200-asis karjeros laimėjimas „Premier“ lygoje. Jis tapo vos penktuoju specialistu, pasiekusiu tokį pergalių kraitį lygos istorijoje.

Dvikovoje su „Liverpool“ Londono ekipa sugebėjo reabilituotis po prieš tai rezultatu 1:3 patirto pralaimėjimo „Sheffield United“ klubui. Po šios susitikimo J. Mourinho turėjo priekaištų dėl savo žaidėjų nusiteikimo.

„Nesutarimas tarp mano auklėtinių aikštėje buvo mūsų organizuotų pokalbių pasekmė, – po pirmadienį įvykusios dvikovos prieš „Everton“ klubą aiškino J. Mourinho. – Jeigu ieškote kaltų, galite kaltinti mane.

Buvau nepatenkintas savo vyrukais. Jie patys nebuvo pakankamai kritiški sau. Paprašiau, kad jie daugiau reikalautų iš savęs.

Sonas – nuostabus vaikis. Visi jį mėgsta, bet kapitonas pasakė, kad jis turi įdėti dar daugiau pastangų.

Tokie momentai padeda augti komandai. Tam, kad augtum, tau reikia ryškių asmenybių. Kai parodomos tokios emocijos, man nebelieka abejonių.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt