Sportas

2020.07.06 16:02

Paskui Jasikevičių: „Žalgirio“ trenerių štabas išvyksta į „Barceloną“

LRT.lt2020.07.06 16:02

Kauno „Žalgirio“ klubui atsisveikinus su vyriausiuoju komandos treneriu Šarūnu Jasikevičiumi, pokyčių trenerių štabe bus ir daugiau. Kartu su juo į „Barcelona“ klubą persikelia ir dar trys „Žalgirio“ trenerių štabo nariai – Darius Maskoliūnas, Tomas Masiulis ir Justinas Grainys, skelbiama klubo svetainėje.

Portalo LRT.lt žiniomis, „Žalgirio“ vyr. trenerio kandidatų sąraše liko dvi pavardės – Kęstutis Kemzūra ir Kazys Maksvytis. Dainiaus Adomaičio tarp kandidatų nėra.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris D. Maskoliūnas Kauno klube trenerio asistentu dirbo nuo 2016-ųjų.

T. Masiulis prie pagrindinės ekipos trenerių štabo prisijungė 2018-aisiais, o prieš tai buvo „Žalgirio“ dublerių ekipos treneris.

Fizinio rengimo treneris J. Grainys „Žalgiryje“ darbavosi beveik dešimtmetį, iš jaunimo į pagrindinę komandą perėjęs 2012 metais.

Gerus bičiulius ir kolegas Ispanijoje kartu su savimi matyti labai norėjo pats Š. Jasikevičius, o „Žalgiris“ kliūčių išvykti nesudarė.

„Visi jie yra puikūs specialistai ir jų darbas yra puikiai vertinamas. Dėkojame Dariui, Tomui ir Justinui už darbą „Žalgiryje“ ir linkime jiems sėkmės tolimesnėje karjeroje“, – situaciją komentavo „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Komandos komplektaciją artėjančiam sezonui pradėjęs „Žalgirio“ klubas šiuo metu ieško naujo vyr. trenerio, kuris formuos ir trenerių štabą.