2020.07.06 07:54

„Barcelona“ pergalė Viljarealyje pažymėta reto grožio įvarčiais

LRT.lt2020.07.06 07:54

Vėlyvą sekmadienio vakarą „Barcelona“ šventė užtikrintą pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ir taip neleido dar labiau atitrūkti Madrido „Real“ komandai.

Katalonijos ekipa išvykoje 4:1 susitvarkė su iki tol puikią formą demonstravusia „Villarreal“ vienuolike.

„Barcelona“ į priekį įsiveržė jau 3-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Pau Torresas.

14-ąją minutę „Villarreal“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą, tačiau „Barcelona“ netrukus atsakė antruoju įvarčiu. 20-ąją minutę nuostabiu šūviu pasižymėjo Luisas Suarezas.

45-ąją minutę po to pačio Lionelio Messi perdavimo meistrišką įvartį iš už baudos aikštelės ribų pasiekė Antoine‘as Griezmannas, perkėlęs vartininką per „Villarreal“ gynėjus ir vartininką.

Antrajame kėlinyje galutinį tašką 86-ąją minutę padėjo Ansu Fati.

„Barcelona“ nuo pirmaujančio „Real“ atsilieka 4 taškais. Iki pirmenybių pabaigos lieka 4 turai.