Sportas

2020.07.03 22:19

Domantas Sabonis Lietuvoje rasizmo problemos neįžvelgia: esame atviri visiems

LRT.lt2020.07.03 22:19

Geriausias Lietuvos krepšininkas Domantas Sabonis intensyviai ruošiasi NBA sezono pratęsimui. Jau kitą savaitę NBA komandos atvažiuos į Orlandą ir ten praleis artimiausius du mėnesius.

Paskutiniu metu JAV buvo sukaustyta ne tik koronaviruso, bet ir masinių protestų, kurie kilo po to, kai policijos pareigūnai brutaliai susidorojo su juodaodžiu vyru.

Su dienraščio „Indy Star“ žurnalistu bendravęs D. Sabonis pasikalbėjo apie rasizmą pasaulyje. Kaip teigė krepšininkas, Lietuvoje tokios problemos, kurią turi JAV, nėra.

„Ten yra visai kitaip nei Jungtinėse Valstijose“, – sakė D. Sabonis. – Esame atviri visiems. Į visus žiūrime lygiai. Mums daug paprasčiau.“

„Norime mokytis ir tiesiog klausytis. Į juos žiūrime lyg į savo brolius. Visi esame šeima, komanda“, – tęsė Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas.

Kalbėdamas apie sezono pratęsimą, D. Sabonis pridūrė, kad žaidėjams prireiks laiko įgauti optimalią sportinę formą.

„Traumų faktorius yra labai realus. Tai iš tikrųjų gąsdinanti dalis. Dabar suskausta tose vietose, kur neturėtų skaudėti. Bandome pasiruošti per trumpesnį laiką nei įprastai“, – užbaigė Indianos „Pacers“ atstovas.

D. Sabonis pirmąsias rungtynes su „Pacers“ žais rugpjūčio 2-ąją dieną.