Sportas

2020.07.03 10:38

Atsakymo iš Maskoliūno laukianti „Žalgirio“ vadovybė rengia ir atsarginį planą

atnaujinta 11.30
Rytis Kazlauskas, LRT.lt2020.07.03 10:38

Kauno „Žalgirio“ klubas pradėjo aktyvias vyriausiojo trenerio paieškas. Komandos vadovybė su generaliniu direktoriumi Pauliumi Motiejūnu priešakyje yra sudėliojusi veiksmų planą ir nusitaikė į tris aiškius kandidatus.

Kaip anksčiau skelbė portalas LRT.lt, „Žalgiris“ nori Šarūno Jasikevičiaus paliktą laisvą vyriausiojo trenerio vairą perduoti į Kauno klubo trenerių štabe nuo 2016 m. Šaro pašonėje dirbusio Dariaus Maskoliūno rankas.

Ketvirtadienį su LRT.lt bendravęs D. Maskoliūnas nedaugžodžiavo apie galimybę dirbti „Žalgiryje“ teigdamas: „Su visais mes kalbamės. Aš asmeniškai kalbuosi su visais, o sprendimus priiminėsim ir manau, kad jie bus greitoje ateityje“.

D. Maskoliūnas turi pasiūlymą iš Š. Jasikevičiaus kartu persikelti į Barseloną ir ten tęsti darbus. Be to, toks scenarijus leistų specialistui tęsti darbus su Lietuvos rinktine. Atsisėdus į vyriausiojo trenerio kėdę „Žalgiryje“, D. Maskoliūnui tektų atsisakyti darbo su nacionaline komanda.

LRT.lt žiniomis, labiausiai tikėtina, kad D. Maskoliūnas kartu su Š. Jasikevičiumi išvyks į Barseloną.

Kaip bebūtų, jeigu D. Maskoliūnas atmestų „Žalgirio“ pasiūlymą, Kauno ekipos vadoybė turi parengusi ir atsarginį planą.

Lietuviškos treneriu linijos laikytis žadantis Kauno „Žalgiris“ domisi kitais dviem Eurolygos patirties turinčiais mūsų šalies specialistais – Kaziu Maksvyčiu ir Kęstučiu Kemzūra. Šią portalo basketnews.lt skelbtą informaciją patvirtino ir LRT.lt šaltiniai.

Šiuo metu K. Maksvytis turi kitam sezonui galiojančią sutartį su „Parma“ ekipa, tačiau kauniečiai tikrino galimas trenerio kontrakto išpirkimo sąlygas.

Tuo metu K. Kemzūra yra sulaukęs pasiūlymo iš Turkijos aukščiausioje krepšinio lygoje kitame sezone rungtyniausiančio Izmiro „Aliaga Petkimspor“ klubo.

Portalo LRT.lt žiniomis, „Žalgirio“ vadovybė nesitaiko į buvusį Vilniaus „Ryto“ klubo trenerį Dainių Adomaitį.